::cck::2::/cck::
::introtext::

Відпочинок в Румунії

Румунія знаходиться на півдні Європи біля узбережжя Чорного моря. Це од-но з улюблених місць відпочинку європейських туристів з сусідніх країн. Це країна казок, середньовічних замків і саксонських міст, таких як Брашов і Сібіу. Тут також можна знайти найбільший в Європі природний рай - Дельту Дунаю, який знаменитий своїми зграями пеліканів.

Карпати - гірська частина Румунії, а також Чорне море надають курорти, які дають можливість туристам проводити свої відпустки на найвишуканіший смак.


Оренда нерухомостi без посередників


Румунія - це також і монастирі Буковини. Тисячолітні традиції Марамуреш, Трансільванія з легендою про графа Дракула, відомі вина, традиційна кухня і, особливо, гостинність жителів.

Нептун - Олімп (38 км від Констанци) - блакитний берег Румунії. Курорт розвивався на території лісу Комарова, прилеглого до узбережжя. Змішані хвойні та листяні дерева, оточуючі готелі, велика кількість озону, створюють доброчинну атмосферу для відпочинку. На курорті добре розвинена інфраструктура відпочинку і розваг: волейбол, теніс, мінігольф, боулінг, водні лижі, серфінг, дискотеки, казино, ресторани, літній кінотеатр, ринок, причал і т.д.

Мангалия ("Найпрекрасніша") Розташований в 44км від Констанци Вперше найменування курорту згадується в XII столітті і походить від візантійського діалекту грецької мови (Пангалія, що означає "найпрекрасніша"). Це самий південний курорт з мелкопесочним пляжем, шириною до 250 м, прекрасним для геліотерапії і таласотерапії. На курорті: теніс, мінігольф, природний природний парк, дискотеки, ресторани. Кінний завод в Мангалії надає можливість кататися на конях. Єдиний курорт узбережжя, на якому є не тільки бруду, а й термальні джерела та мінеральні води для пиття.

Ефоріє Норд (14 км від Констанци). Курорт розташований між озером Текиргиол і узбережжям Чорного моря. З початку 20 століття стає відомим і популярним лікувальним курортом Європи. Основні природні лікувальні фактори - сапропелеві грязі, концентрована сольова вода озера Текиргиол (щільність якої в шість разів перевищує щільність морської води) і морський биоклимат. На озері обладнані купальні, де всього лише за 1,5 $ можна самостійно прийняти грязьові процедури, скупатися в цілющій озерній воді При декількох готелях є сучасні лікувальні бази, що дозволяють лікувати хвороби опорно-рухового апарату, шкіри, гінекологічні та неврологічні.

Мамая - найстаріший і найбільший курорт румунської Рів'єри пропонує готелі будь-якої категорії. Пляж довжиною понад 8 км і шириною 100-200 м відомий своїм золотим дрібним піском. Відмінне місце для сімейного та дитячого відпочинку.

::/introtext::
::fulltext::::/fulltext:: ::cck::2::/cck::