::cck::3::/cck::
::introtext::

Відпочинок в Індії

Індія ... В голові відразу виникає безліч асоціацій - екзотичних, пряних, кінематографічних і навіть десь еротичних. Ця країна - одна з людських колисок, батьківщина багатьох звичних сьогодні речей. Ця країна - один з майбутніх колосів світової економіки. Ця країна - справжній рай для туристів, за багатством і різноманітністю культурних пам'яток, природних умов і тваринного світу.

Розвитку туризму покликана служити урядова програма «Неймовірна Індія». Цьому є об'єктивні передумови: індустрія туризму отримує відчутні валютні кошти від цієї сфери, і ігнорувати інтерес до своєї країни уряд більше не може. До того ж, Індія, несподівано для всіх, стала привабливою для кілька незвичайного виду туризму: ні, не морські круїзи ваблять сюди людей з усього світу. Це - медичний туризм, базою для якого стала розвинена фармацевтична промисловість і недороге лікування досить досвідченим персоналом. Бурхливе зростання інформаційних технологій також відкриває нові можливості контактів з цією країною.


Оренда нерухомостi без посередників


Але звиклий до певного рівня комфорту, західний турист часто стикається з проблемами, давно вирішеними в тій же Європі. Це - відсутність кваліфікованого туристичного персоналу, убогість номерного фонду в готелях, незадовільні санітарні умови в місцях проживання та на вулицях. Нерідкі проблеми з постачанням продовольством. Інфраструктура досі розвинена слабо, і потрапити всередину країни досить складно, хоча саме там, у серці країни, зберігся уклад столітньої давності, так що привертає мандрівників.

Найчастіше туристи піддаються економічної експлуатації, а кримінальна обстановка в країні робить перебування тут жінок і літніх людей небезпечним. Від бурхливого розвитку промисловості страждають навіть такі пам'ятники загальносвітового значення, як Тадж-Махал. Прибережні райони також страждають від забруднення, морські круїзи вздовж узбережжя не приваблюють туристів. Найбільші проблеми поки в сільській місцевості, куди приїжджають тягне приголомшлива природна краса. Відсутність вільної землі в цих аграрних районах перетворює будівництво доріг і готелів в справжні війни з місцевим населенням.

::/introtext::
::fulltext::::/fulltext:: ::cck::3::/cck::