::cck::4::/cck::
::introtext::

Відпочинок у Словенії

На перший погляд непримітна країна може стати відкриттям для кожного, хто побажає познайомитися з нею ближче. Гірські хребти, прозорі річки, чудові водоспади і, звичайно, галькові пляжі можуть стати дивовижним місцем навіть для бувалого мандрівника. Але де краще відпочити в Словенії?

При виборі місця для відпочинку з маленькими дітками немає краще курортів, ніж Порторож і Ізола. Тут все просто створене для відпочинку маленьких мандрівників. Піщані пляжі, термальні джерела і цілющі процедури, - що ще потрібно для відновлення сил і повноцінного відпочинку. Порторож вважається занадто гучним, але й самим розкішним курортом Словенії. Гостям курорту надається можливість пожити і в тризірковому готелі або віллі, але ця «зірковість» ніяк не позначиться на сервіс, що надається.


Оренда нерухомостi без посередників


Для відпочинку з дітьми найкраще поїхати в Блед, Струньян або Рогашка Слатіна. Тут багато лісів, є лікувальні процедури і безліч розваг. Для Словенії не характерно обладнання пляжу спеціально для дітей, тому при виборі готелю або вілли слід цікавитися цим питанням. Місцеві жителі дуже дружелюбно ставляться до маленьких відпочиваючим і можуть навіть просто так подарувати малюкові сувенір.

Городок Ізола дивує романтикою і привертає старовинною архітектурою. Це не тільки прекрасний курорт, але і відмінне місце для занять вітрильним спортом. Роза вітрів і зручні бухти вже давно стали місцем, де краще відпочити в Словенії відчайдушним яхтсменам і віндсерфер. Тут також досить часто проводять різні джазові та танцювальні фестивалі.

Озеро Блед також стане прекрасним місцем, де можна чудово провести час відпустки. Тут ви зможете просто погуляти, насолоджуючись навколишніми пейзажами або вчинити велопрогулянку, пограти в гольф або отримати задоволення від гри в теніс.

Національний парк Тригла, розташований в 28 км від озера, ще одне місце, яке варто обов'язково відвідати. Тут можна побачити абсолютно унікальне озеро льодовикового походження, Бохинь. Для найактивніших туристів прокладені маршрути для занять альпінізмом.

В екскурсійні тури по Словенії потрібні обов'язково включати відвідування Веленского замку. Це унікальна архітектурна перлина, зведена ще в 13 столітті. Постойнска печера - наступне місце, де варто неодмінно побувати. У підземних водоймах водяться сліпі риби, а переходи печери настільки широкі, що тут навіть можна покататися на возі. Печера розтягнулася на величезні 23 км абсолютно неймовірних пригод. В 9 км від неї знаходиться Предьямскій замок, при відвідуванні якого вам розкажуть красиву легенду про лицаря-грабіжника Еразма Предьямском.

Для мандрівників на машині є безліч варіантів для кемпінгу. Є можливість зупинитися у відведених для цього місцях і встановити намет. Це поїздка може стати абсолютно незабутньою для всієї родини.

::/introtext::
::fulltext::::/fulltext:: ::cck::4::/cck::