::cck::7::/cck::
::introtext::

Квартири в Іспанії

Перш ніж ви зважитеся купити квартиру в Іспанії, давайте дізнаємося більше про особливості цих квартир. Які вони бувають і які несуть в собі переваги. Розбираючись в цьому питанні, ви істотно підвищуєте свій шанс знайти потрібне, максимально зручний для вас житло, адже покупка квартири вважається одним з найскладніших питань, як в зручності, так і в ціні на неї. Є ряд деяких нюансів, на які варто звернути свою увагу.

Квартири, які називають часом апартаментами, знаходяться в будинках понад трьох поверхів. Нові будинки часто мають власну зелену зону відпочинку, дитячий майданчик, басейн і стоять на території, яка дуже добре охороняється. Квартири дуже часто купуються і будуються для здачі їх в оренду. Найдешевшим, а, значить, простим видом квартири вважається estudio (студія), що є всім відомої однокімнатною квартирою. Купити квартиру в Іспанії такого типу можуть дозволити багато «прості» жителі цієї країни.


Оренда нерухомостi без посередників


В Іспанії найбільш поширені квартири з однією і більше спальнями, де окрім самих спалень є вітальня або хол, кілька санвузлів і кухня. Вся площа квартири ділиться на площу терасс і житлову площу, що утворюються в єдине ціле. У тих будинках, які розташовуються в зонах курорту, звичайно кілька вікон мають вихід в бік моря. Будинки будуються лише тільки з однією лицьовою стороною. Якщо будинок не є «одностороннім», то більшу ціну мають квартири з найбільш привабливим видом на прилеглу територію.

Ціна залежить від площі, близькості будинку до центру міста і лінії берега, кількості спалень, розміру тераси або лоджії, наявність гаражів, стоянок, загального басейну, власної зони престижності, відпочинку. Зазвичай, у багатоповерхових будинках, задоволення купити квартиру в Іспанії на верхньому поверсі буде коштувати дорожче. В основному на самих верхніх поверхах знаходяться «дуплекси» (квартири в два поверхи) і «пентхаузи».

Також хочеться відзначити, що безпосередньо не варто порівнювати апартаменти Іспанії з нашими квартирами. Вони (іспанські апартаменти) практично всі мають територію з кортами для великого тенісу, дитячими майданчиками та басейном, яка огороджена з усіх сторін. Слід звернути увагу на той факт, що апартаменти часто розташовуються досить близько від моря і приносять величезний дохід хазяїну від здачі в оренду, а також велике задоволення при відпочинку в них. Купити квартиру в Іспанії біля моря - значить дуже вдало вкласти свої гроші.

::/introtext::
::fulltext::::/fulltext:: ::cck::7::/cck::