::cck::11::/cck::
::introtext::

Квартири в Iталії

Для того, щоб вибрати і купити апартаменти в Італії слід дуже постаратися. По-перше, потрібно знати види квартир, якого типу бувають старі класичні квартири і якого типу бувають квартири сучасні. На думку багатьох, хто побував і пожив у цій чудовій країні, нові квартири в Італії є еталоном естетики і комфорту. Італія пропонує величезний вибір житла, від скромної квартирки далеко від центру міста до найшикарніших просторих апартаментів класу люкс.

Існує два типи квартир. Перші виконані в класичному європейському стилі. Інші - в легко пізнаваному, італійською. Квартири традиційно-італійського типу відрізняються впізнаваними високими стелями, ручний обробкою і арками.


Оренда нерухомостi без посередників


В цілому ціни на нерухомість в Італії не такі високі, як, скажімо, у країн-сусідів. Ви можете з легкістю купити квартиру в Італії недорого, і вона буде вас влаштовувати повністю. Звичайно, в столиці Італії Римі та інших історичних центрах, а також на узбережжі ціни на житло набагато вище, ніж наприклад, в маловідомих містечках.

Якість будівництва в Італії завжди було на рівні: знамениті італійські технології відомі на весь світ. І вельми заслужено. А доступніше і дешевше тут нерухомість тому, що технології і матеріали в країні свої - ніякого імпорту. Ті держави, чиї будівельні компанії користуються італійськими технологіями, виходить з грошей покупців платять тим же італійським інженерам-будівельникам.

Крім моментів, пов'язаних з економікою і якістю, необхідно відзначити, що в Італії досить непогане і грамотне законодавство. Завдяки останнім змінам в ньому стало можливо купувати нерухомість іноземним громадянам.

Головною перевагою покупки житлової нерухомості в Італії є отримання багаторазової візи. Вона дозволяє перебувати в Італії не більше 180 днів у році, але погодьтеся, це вигідно і значно економить ваш час і нерви, адже отримання візи і виконання умов - це завжди складний процес з величезною купою тонкощів.

До того ж віза, яку ви отримаєте - Шенгенська. А значить, що ви будете без всяких проблем подорожувати по всій Європі. Крім того - покупка житла в Італії - це чудова інвестиція. Ви можете організувати там власний бізнес. А це означає, що ви будете платити податки. До тих, хто це робить, законодавчі органи відносяться з повагою, і ви зможете з найбільшою перевагою отримати посвідку на проживання в цій чудовій країні!

::/introtext::
::fulltext::::/fulltext:: ::cck::11::/cck::