Відпочинок в Дубаї

 

Дубай - найбільше місто Об'єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ), з чисельністю жителів 3,1 млн. чоловік (2014), а також центр однойменного емірату. Він розташований на північний схід від столиці країни. Дубай вважається одним з найбільш швидко зростаючих міст в світі. Зміни міського вигляду пов'язані, насамперед, з розпочатої відносно недавно здобиччю нафтових родовищ.

І, звичайно, Дубай - це визнаний центр світової торгівлі, де створені всі умови для ведення ефективного бізнесу - вільні економічні зони та офшорна зона в районі Джебель Алі. Місто - важливий центр реекспорту в загальносвітовій торгівлі. Тут відсутні багато видів податків. Дубай привабливий і своїми невисокими торговими митами. Тому покупки в численних міських торгових центрах здійснювати приємно і необтяжливо з фінансової точки зору.


Оренда нерухомостi без посередників


У Дубаї проходять численні виставки, конференції, бізнес-семінари та різноманітні заходи для корпоративного відпочинку. І така можливість поєднати роботу і відпочинок дуже приваблива для бізнесменів. У місті відбудовані найсучасніші спортивні споруди. І щорічно тут проходять помітні спортивні події. Особливо популярні змагання з кінським бегам, гольфу і тенісу. Сьогодні місто займає велику площу - 134 на 35 км. А міжнародний аеропорт, побудований тут, приймає безліч рейсів з усього світу. Дубай - найбільший туристичний, торговий і економічний центр усього Близького Сходу.

Готелі Дубая в більшості своїй міські, чотирьох-і п'ятизіркові. Майже в кожному готелі є безкоштовний трансфер до основних визначних пам'яток міста, торгових точок і пляжів. У частині готелів Дубая при заселенні просять внести депозитну суму від 200 до 1000 доларів. Її повертають в день від'їзду.

Місто стоїть на березі Перської затоки, на висоті 5 м над рівнем моря. На погоду у Дубаї впливають його місце розташування, підводні течії в Оманській і Персидській затоках, близькість пустелі і переважна сезонний роза вітрів. Клімат емірату - сухий субтропічний і, за класифікацією Кеппена, надзвичайно жаркий. Навколо Дубай простягається північна пустельна зона, тому його клімат визначають як тропічний клімат пустель.Вода в Перській затоці в жаркий період року прогрівається до +32 + 36 ° С. А взимку її температура не опускається нижче +19 + 20 ° С. Вологість повітря біля узбережжя впродовж всього року тримається біля відміток 50-60%. Більшість днів у році (360) над містом сонячно, небо безхмарне, і повітря сухе. Це обумовлено близькістю міста до тропіка Рака. Опади в Дубаї - рідкість. За рік їх випадає всього 80 мм. Основний період дощів припадає на кінець грудня, січень і лютий. У літні місяці опадів не буває зовсім. В останні роки відзначають збільшення річної норми опадів до 140 мм. Дощі в Дубаї йдуть нерегулярно, вони нетривалі і приходять у вигляді злив і гроз. Це характерно для усієї території Близького Сходу.

Дубай по праву можна вважати місцем, де з року в рік будують споруди рекордних розмірів. Тому це місто буквально затоплений «найбільшими в світі» пам'ятками.

У Дубаї побудований найвищий на планеті хмарочос (828-метрова вежа «Бурдж Халіфа»), а на ньому - самі високо розташовані оглядовий майданчик і ресторан. У підніжжя цієї мегабашні щовечора радує туристів найвищий у світі танцюючий фонтан. Його струменя піднімаються на півтори сотні метрів.

У Дубаї знаходиться також найбільший на всій земній кулі торговий центр. У місті розташований внесений до книги рекордів Гіннеса найбільший у світі критий акваріум - океанаріум в «Дубай Молл». Об'єм води його гігантської ємності складає 10 млн. літрів. І експонуються тут 30 тис. морських істот. Любителі екстремальних задоволень навіть можуть зануритися в океанаріум в сталевій клітці і поплавати там серед скатів і хижих акул.

Східні міста неможливо уявити без барвистих і колоритних базарів. У Дубаї їх безліч, і більшість з них зосереджені в старому міському районі Дейра. Самим запам'ятовується буде відвідування Золотого ринку. Щодня тут продають величезну кількість золотих виробів - браслетів, ланцюжків, химерних кольє, кілець всіх розмірів і витончених сережок. Тут зовсім не обов'язково купувати. Такий ринок досить просто побачити.

Неподалік розташувався найстаріший базар Дубая - ринок спецій, його неважко знайти по розносять по навколишніх кварталах пряного аромату. Тут на вузьких вуличках торгують перцем, корицею, мигдалем, шафраном і сушеними фруктами. А зовсім поряд з ним - ще одна визначна пам'ятка Дубая - ринок парфумерії. Тут у продажу завжди багато оригінальних арабських духів на основі рожевого і сандалового масел. Секрети виготовлення багатьох традиційних ароматів передають з покоління в покоління.

Найпершим у місті, ще на світанку, прокидається рибний ринок. Його знають всі шанувальники морської кухні. Цей базар просякнутий запахами моря, водоростей і свіжої риби. Від вибору просто захоплює дух: креветки, лангусти, кальмари, баракуда, макрель, акули ... Свіжий улов сюди завозять двічі на день - рано вранці і після сьомої вечора. А ціни на рибному ринку значно нижче магазинних.

Ринок текстилю знаходиться в Бар-Дубаї на вулиці Аль Фахіді в центрі міських кварталів. Він заповнений різними за фактурою, забарвленням і вишивці тканинами. Тут рулони натурального ніжного шовку сусідять з відрізами шерсті і оксамиту. На ринку текстилю продають прекрасно розшиті предмети національного одягу. Їх туристи купують як сувеніри. З вподобаних тканин на цьому ринку можна також замовити пошиття одягу за своїм розміром.

Любителі старовини не зможуть оминути своєю увагою міські музеї, галереї та райони старих будівель, що зберегли пам'ять про багатовікові традиції Сходу. Перш за все, цікаво подивитися на стару арабську архітектуру в районах Бастакия і Дейра і старі вітряні башти в районі Шиндага.