Відпочинок в Греції

 

Греція - країна на півдні Європи, розташована на самій південній частині Балканського півострова, з протяжними узбережжями та островами в Егейському, Іонічному, Критському і Середземному морях. Країна межує на півночі з Албанією, Македонією, Болгарією і на північному сході з Туреччиною. Площа країни - 131 957 км². Всього тут станом на 2010 рік проживало 11,3 мільйона чоловік.

У країни древня культура, яка мала значний вплив на мистецтво, мову, філософію, політику і спорт західного суспільства. Величезне число явищ західної культури зародилося саме в Стародавній Греції - це театр, філософія як така, демократична модель державного устрою, олімпійський рух. Сьогодні Греція є країною-членом ЄС і популярним туристичним напрямком з численними курортами як на материковій частині країни, так і на численних островах. Всього до Греції відноситься близько 600-700 островів, багато з яких нежилі. Країна славиться своєю різноманітною архітектурою і безліччю античних і середньовічних історичних пам'яток, так що є справжнім раєм для допитливого туриста.


Оренда нерухомостi без посередників


На більшій частині країни, включаючи прибережні райони, панує середземноморський субтропічний клімат. Літо спекотне і сухе, сонце майже постійно світить протягом 7 місяців, зазвичай з квітня по листопад. Інша частина року з листопада по березень характеризується відносно прохолодною і дощовою погодою. У літній період дощі досить рідкісні. Найбільша кількість опадів - на узбережжі Іонічного моря і Іонічних островах. Самі посушливі райони країни - це острови на півдні Егейського моря та області південно-східній частині материка.

Розпал курортного сезону починається в середині липня і зазвичай триває до середини серпня, коли північні вітри «мелтемі» починають охолоджувати країну. У цей період полуденне сонце гріє дуже сильно, і протягом цього часу більшість греків уникають фізичної активності на відкритому повітрі з 13:00 до 17:00. Найкраще будувати розпорядок дня відповідно до місцевого укладом життя: вставати рано, оглядаючи пам'ятки в прохолодні ранкові години, а потім проводити опівдні в приємній тіні або на пляжі. Вечорами температура опускається до дуже комфортного рівня. У прибережних районах біля відкритої води (далеко від бухт і заток зі стоячою водою), особливо на більшості островів, часто дме бриз і може бути прохолодно вночі.

Основні міста Греції: Афіни - столиця Греції, центр округу Аттика. Перше поселення з'явилося на цій території близько 3000 років до нашої ери. Салоніки - друге за значимістю і величиною місто в Греції, гордо носить звання північної столиці. Іракліон - найбільше місто, аеропорт і порт Криту, став одним з найбільш відвідуваних місць Греції завдяки відмінним умовам для відпочинку та багатої культурної спадщини.

Безсумнівно, осягнути всю Грецію за двотижневу відпустку не вийде, надто багата країна на цікаві місця. Однак, вибрати для себе найцікавіше перед поїздкою не завадить, щоб не витрачати дорогоцінний час вже перебуваючи на місці. Туристичні райони Греції:

Крит - найбільший і найпівденніший острів грецького архіпелагу. Розташований в середземноморській акваторії, Крит оточений трьома морями: Егейським, Іонічним і Лівійським. Площа острова Крит - понад 8000 квадратних кілометрів. Рельєф Криту переважно гористий, найвища вершина - гора Іда піднімається над рівнем моря на 2457 метрів. Численні гірські масиви розсічені ущелинами, безліч родючих долин покриті фініковими і оливковими гаями, виноградниками і апельсиновими садами. Численні (більше трьох тисяч) печери острова знамениті своїми сталактитами і сталагмітами.Пам'ятки Криту: Музеї Криту, Храми Криту, Замки і палаци Криту

Острів Родос, розташований на південному сході Греції, є одним з найбільших островів в Егейському морі, що входять до групи островів Додеканес. У перекладі з грецької мови, Родос означає «острів троянд». Він утворився в результаті розпаду материка Егеїди, як і більшість островів Егейського моря. Серед островів Родос посідає четверте місце за величиною і володіє самим м'яким кліматом. Пам'ятки Родосу: Музеї Родосу, Замки і палаци Родосу, Парки розваг Родосу

Острів Кос розташований у південно-східній частині Егейського моря. Історики припускають, що назва цього острова походить від слова «краб». Зображення цього ракоподібних чеканилося на монетах, які першими з'явилися в ужитку на цьому острове.Рельеф острова, в основному, рівнинний з невеликими пагорбами, хоча на східній стороні розташовані невеликі узгір'я. Пам'ятки Коса: Музеї Коса, Храми Коса

Півострів Халкідікі. Півострова, які купаються в Егейському морі, стали популярними курортними місцями, залучаючи аматорів і сімейного відпочинку, і православних паломників, і активних завсідників нічних клубів або казино. Географічно півострів Халкідікі починається на південний схід від другого за величиною грецького міста Салоніки, де розташований міжнародний аеропорт. Спекотне літо і помірна зимова температура в межах 12 ° С сприятливо позначаються на рослинності, дозволяючи півострову практично цілий рік потопати в зелені. Тут рясніють великі оливкові, букові, ялицеві і соснові гаї, фруктові сади.

Острів Корфу (грецька назва - Керкіра) належить в групі грецьких островів, розташованих в Іонічному морі. Його площа становить 592 кв. км, довжина близько 64 кілометрів, найширша частина - 32 кілометри, загальна берегова лінія - 217 кілометрів. На острові, що простягнувся вздовж материка, проживає більше 107 600 тисяч жителів. Західну частину острова Корфу омивають води Адріатичного моря, а його східну частину - води Іонічного. Перебуваючи на півночі острова, можна побачити берега Албанії, що знаходяться в 1,5 кілометрах від Керкири.

Якщо ви насолоджуєтеся місцевими традиціями і неспішним ритмом життя, то невеликі пансіони сімейного типу - це кращий спосіб знайомства з Грецією. Власники і персонал там доброзичливі і відкриті, у порівнянні з холодністю, яку зазвичай можна зустріти у великих готелях Греції. За допомогою зручної форми з безліччю фільтрів сервісу Booking.com можна забронювати готель в Греції як у великому місті, так і в невеликих селах. Не забувайте, що бронюючи готель на Booking.com за вказаними вище посиланнях, ви берете участь у розіграші цінних призів!

Слід відзначити, що пристрій невеликих готелів Греції, особливо на островах, і навіть в Афінах та інших великих містах досить скромне. Кімнати невеликі, ванні ще менше, з душем, часто з ручним розпилювачем; якщо ж є ванна, то вона часом сидяча. З іншого боку, в таких готелях часто є балкони (хоч іноді і невеликі) або веранда, індивідуальна або загальна для всіх кімнат (вони зазвичай досить просторі, щоб не відчувати себе обмеженим). У готелях досить чисто і прибрано. Бажають жити розкішно, можуть пошукати варіанти в містах і на найпопулярніших островах, проте краще перевірити якість готелю в надійному джерелі, щоб бути впевненим у рівні обслуговування.