Дизайн квартири в стилі кантрі

По суті «кантрі» перекладається як село, тому так можна назвати не тільки американську село, а й сільські стилі інших народів. Їх усіх об'єднують спільні риси - це груба масивні меблі ручної роботи, натуральні тканини світлих тонів, плетені кошики. З аксесуарів можна виділити кераміку, фаянс, мереживні серветки, в'язані килимки і доріжки, фіранки з вишивкою (див. Стилі обробки будинків і квартир, огляд).

В першу чергу розглянемо американське кантрі. Якщо ви хочете створити у себе в міській квартирі або заміському будинку такий інтер'єр, то зверніть увагу на меблі з зістареного дерева, потертій шкіри. Для того щоб підкреслити атмосферу ранчо додайте до інтер'єру шкури тварин, ковбойські капелюхи і хлисти на стінах.


Оренда нерухомостi без посередників


Російське село - це теж кантрі. Для неї характерні рублені стіни, кахлі, різьблення, розпис по дереву. Повісьте на вікна квітчасті фіранки, на підлогу постеліть ткані доріжки і круглі в'язані килимки. Стиль кантрі став популярний в оформленні дитячих кімнат (див. Чим обробити стіни в дитячій варіанти оформлення).

В якості декору на стінах будуть доречні зв'язки лука, часнику або перцю. З тканин використовується натуральний льон, краще невибілений, ситець в квіточку, мішковина. Ще актуально прикраса мереживом. Споконвічно російським елементом декору є самовар з бубликами. Посуд має бути неодмінно розписна.

Є ще й середземноморське кантрі. Італійський стиль в інтер'єрі витончений, теплий і гостинний. Для італійського кантрі характерна плетені меблі, ковані деталі. Фіранки на вікнах з легких і світлих тканин, що нагадують вітрила. Додайте морські аксесуари: черепашки, корали, камені. На підлозі буде доречна керамічна плитка не тільки на кухні та у ванній, а й у вітальні.

Французьке кантрі ми знаємо як стиль Прованс. Тут доречна дерев'яні меблі, пофарбована в білий або ніжно-блакитний колір. Традиційний колір Провансу - лавандовий, він присутній в оформленні стін, підлоги, в текстилі. До нього домішують колір абрикоса, теракота, ніжно-зелений, рожевий. Всі ці кольори повторюються в текстилі, який в основному буває в квіточку. Для Провансу притаманні мереживні скатертини, легкі свічники, фарфор з рослинним візерунком.

Для англійської кантрі характерна присутність натурального дерева та каменю. Стіни і текстиль оформлені в традиційній клітці. Обов'язковий камін і крісло-качалка. Великі книжкові шафи, гобелени на стінах та аксесуари, пов'язані з верховою їздою.