Дизайн двокімнатної хрущовки

Дизайн двокімнатної хрущовки часто стає справжньою проблемою навіть для досвідчених дизайнерів. Замовник хоче отримати щось оригінальне, однак, при цьому сам того не знаючи, обмежує можливості фахівця. Дійсно, потрібно пам'ятати про те, що саме в таких квартирах існує кілька важливих особливостей, здатних доставити масу задоволення. Забувши про них, людина втратить чимало корисних елементів, які змогли б перетворити життєвий простір.

Для початку слід звернути увагу на розподіл житлової площі. Справа в тому, що старі квартири завжди відрізнялися вільним простором, однак, тільки досвідчений проектувальник здатний правильно використовувати кожен квадратний метр.


Оренда нерухомостi без посередників


По-перше, ванна кімната. Велика частина людей воліють роздільний санвузол. Високі стелі пропонують відсторонитися від традицій і ефективно використовувати простір суміщеного приміщення. За рахунок цього вдасться отримати масу задоволення від розташування сантехніки, а також кріплення різних елементів. Причому іноді дорогий кахель можна замінити звичайною фарбою, що анітрохи не зіпсує краси навколишнього простору.

По-друге, кухня. Крім того, проблеми завжди створювала кухня. Її площа в хрущовки невелика, тому господині доводиться постійно страждати від нестачі вільного місця. Через це дизайнер запропонує створити кухню-студію. Вона виходить за рахунок об'єднання кухні і залу. В результаті цього виходить велика їдальня, в якій при необхідності вдається виділити візуально відокремлене простір для житла одного з членів сім'ї.

По-третє, передпокій. Багато співвітчизників звикли до вузьких довгих коридорах, що з'явилися в плануванні 90-х років минулого століття. Проте їх популярність давно віджила себе. Знову в моду повернулися вільні передпокої, де починається зустріч гостей. Хрущовки дозволяють отримати таке приміщення, щоб створити в ньому кращу атмосферу.

Проектувальники вважають за краще прибирати стіну, об'єднуючи передпокій і нішу. Такий варіант значно збільшує житловий простір, а високі стелі підтримують прагнення до свободи. Хоча деякі власники квартир навіть не уявляють собі, як саме змінюють хрущовку. У ній є безліч особливостей, якими слід скористатися, щоб набути домашній затишок. Причому добитися його не так просто, як може здатися на перший погляд. Випустивши з уваги єдиний важливий елемент, людина не зможе ефективно використовувати простір.

Відразу варто почати з зонування, адже двох кімнат найчастіше не вистачає для родини. У цьому випадку зручно користуватися візуальним поділом простору. Наприклад, загальним світлом вихоплюють їдальню, де сім'я проводить вечері. У затемненні залишається житлова частина вітальні, де зможе спокійно відпочивати батько сімейства.

Крім того, наявність високих стель потребують особливого ставлення до візуалізації. Найкращим вибором є світлі і навіть білі тони, які об'єднуються з дзеркалами і склом. Така гра з колірною гамою забезпечить широту огляду, яку підтримає висота кімнати. В результаті людина відчує зручність навіть у великому приміщенні.

Далі доведеться серйозно поставитися до оздоблювальних матеріалів. Зрозуміло, завжди хочеться звернути увагу на останні пропозиції виробників, але вони не завжди оптимальні. Іноді вигідніше і цікавіше скористатися деревиною або звичайної фарбою, щоб зробити стіни по-справжньому привабливими. Хоча обмежувати себе все ж не доведеться. В єдиній гаммі з високими стелями ідеально виступають різні принти та орнаменти на стінах.

Останній серйозне питання - це вибір меблів. Часто люди набувають ніжні витончені моделі, вважаючи їх гармонійним варіантом для обстановки кімнат. Однак після розміщення вони не відчувають себе комфортно. Чому? Знову ж таки, причина криється у високих стелях. Вільний простір вимагає заповнення, тому доводиться вибирати потужну і візуально важкі меблі для обстановки.

Так що робота з двокімнатної хрущовкою не створить жодних проблем, якщо врахувати кілька найважливіших деталей. Їх не так багато, проте, кожна з них по-своєму впливає на навколишній простір, вимагаючи серйозного ставлення до себе.