Дизайн трикімнатної хрущовки

Стандартна трикімнатна квартира в хрущовці є не дуже зручним і функціональним приміщенням для проживання. Основні недоліки такої квартири - маленька площа кухні, кімнат, санвузла і дуже довгий коридор. Сама квартира незграбна, що є головною перешкодою для найбільш оптимального використання простору. Але завдяки великій загальної площі, таку квартиру легко можна оптимізувати під індивідуальні потреби проживаючих там людей і після перепланування житло стане дуже просторим і зручним.

Існує велика кількість стилів і напрямів, в яких можна оформити трикімнатну квартиру в хрущовці.


Оренда нерухомостi без посередників


Японський стиль дизайну інтер'єру припускає переважно світлу колірну гаму: білу, молочну або бежеву. Також мають місце контрастні кольори, що пов'язано в першу чергу з властивим японській культурі пошуком гармонії протилежностей - повітря і землі, ночі і дня, води і вогню. Тому рівновагу в колірному рішенні зазвичай проявляється в поєднанні чорного і білого, світло-бежевого і венге, червоного і білого. Основні ознаки японського стилю, які можна використовувати в інтер'єрі трикімнатної квартири в хрущовці.

Сучасний прованс чимось схожий на стиль кантрі, з легким нальотом французького шику і витонченості. Цей напрямок передбачає створення атмосфери французького села в міському інтер'єрі. Колірна гамма зазвичай використовується пастельна: сіра, перлова, бузкова і т.д. Такі кольори прекрасно виглядатимуть в кілька похмурої трикімнатній квартирі в хрущовці. Паралельно необхідно розставляти акценти в інтер'єрі, щоб трохи оживити його, для чого можна додати теракотовий, синій, лавандовий і зелений кольори.

Інтер'єри в стилі лофт зазвичай нагадують переобладнане промислова будівля. Для оформлення в цьому напрямку трикімнатної квартири в хрущовці потрібно використовувати кольори холодних відтінків: синій, металевий, темно-сірий.

Арт Деко поєднує в собі достаток, розкіш і вічне відчуття свята. Для нього характерно: дорожнеча матеріалів, екзотика, витончена меблі обтічних форм, елементи інтер'єру, прикрашені камінням, рельєфними візерунками і виступами. Зазвичай інтер'єр наповнений картинами, дзеркалами, вазами, подушками, важкими портьєрами та іншими елементами, що підтверджують достаток власників. Насиченість предметами, які не несуть ніякої функціональності - обов'язкова риса стилю арт деко.

Стиль хай-тек можна описати, як елегантний і практичний одночасно. Для нього характерне використання високих технологій, чітких ліній, великої кількості вільного місця, а також мінімалізм всіх деталей. Стилю властива наявність металевих, скляних і пластикових конструкцій. Матеріали зазвичай використовуються наступні: дерево, метал, скло, кераміка. Кольори обробки в основному однотонні, без візерунків і орнаменту. Важливим моментом в оформленні трикімнатної квартири в хрущовці в стилі хай-тек є освітлення. Повинно бути присутнім різноманіття ламп: підвісні, настільні, вбудовані в стелю, стіни, під меблі і т.д.

Класичний стиль включає в себе кілька основних напрямків: класицизм, бароко, рококо, ампір та інші. Класичний стиль ідеально підійде для трикімнатної квартири в хрущовці завдяки можливості оформлення в даному напрямку окремих кімнат, а не всієї квартири цілком. Основні характеристики виділити складно, тому що в кожного течії вони свої.

Італійський стиль, або як його ще називають, середземноморський, характеризується традиційністю, стриманістю і умиротворенням. У цьому стилі в основному поширені камінь і натуральне дерево: сосна або дуб. Найчастіше меблі, оздоблювальні матеріали витримані в світлих тонах. В італійський стиль не вписуються досягнення прогресу. Італійський стиль близький по духу до стилю кантрі і до античного напрямку одночасно. Тому в інтер'єрах, виконаних в італійському стилі можна побачити поєднання дорогих матеріалів, витіюватих орнаментів з предметами сільського стилю: потерті балки, живі рослини і т.д.

До ретро стилю можна віднести велику кількість епох і часових відрізків, починаючи з 50х років і закінчуючи 80-ми. Через 20 років будь-які речі можна віднести в розряд ретро. Стилю ретро для нашого часу притаманна життєрадісність, веселе оформлення, яскраві кольори, велика кількість геометричних візерунків.