Дизайн великої кухні

Кожна господиня мріє про красиве і великій кухні. Щоб можна було зібратися всією родиною і посидіти в просторій, світлій кімнаті, не поспішаючи за вечерею обговорюючи події минулого дня. Щоб можна було розмістити всі сучасні новинки побутової кухонної техніки, щоб достатня кількість скриньок і поличок, щоб поставити телевізор і ще, ще ... ще багато чого.

З першого погляду здається, що оформити велику кухню набагато простіше ніж маленьку, але, насправді, все не так! Великі кімнати вимагають такої ж уваги до деталей, такого ж охоплення простору і витонченого, здорового почуття краси. У великій кухні є свої плюси і свої мінуси, вона може виглядати розкішно і красиво, але в той же час готувати на ній і прибирати буде зовсім не зручно.


Оренда нерухомостi без посередників


Отже що ж нам потрібно в першу чергу?

1. Грамотне зонування - запорука успіху для облаштування великої кухні (робоча зона, їдальня, зона відпочинку тощо)

2. Велика кухня може бути оформлена в будь-якому стилі інтер'єру, навіть у таких складних стилях як класичний або арт-деко.

3. Велике простору кухні вимагає хорошого освітлення, як природного, так і штучного (використовуйте локальне і загальне освітлення і також великі віконні прорізи).

4. Зручне розташування робочої зони (максимально близько, щоб господині не доводилося мотатися з одного кінця кімнати в інший)

Розмістіть на кухні все що потрібно і нічого зайвого, щоб кімната не здавалася зовсім пустельній, але і не була захаращеною.

Розкішність і красу великої кухні можуть дуже вдало підкреслювати дрібні елементи і декорації. Повісьте на стіну величезну картину - вона буде надавати кімнаті оригінальності, "одушевляти" її і не буде займати простору.

Обладнайте красиву зону для відпочинку. Оригінальні декорації і стильні прикраси, а також м'які елементи. Це все необхідно, щоб ваша велика кухня була не тільки просторою, але і дуже затишною і теплою.