Дизайн квартири студії

 

Дизайн малогабаритного приміщення вимагає вкрай раціонального підходу. Тут важливо використовувати візуальні хитрості, адже створити ілюзію вільного і гармонійного простору можна тільки при правильно продуманому дизайні, в якому буде врахована кожна дрібниця.

Ми представляємо вам кілька рекомендацій, які допоможуть вам перетворити ваше маленьке гніздечко в затишну, комфортну квартиру. 


Оренда нерухомостi без посередників


 - Обов'язково продумайте заздалегідь такий дизайн-проект квартири. У ньому обов'язково повинні поєднуватися функціональність, а також краса і гармонія.Для кімнати-студії оптимальним рішенням стане зонування пространства.Етого можна домогтися різними способами: використання різних підлогових покриттів, стать різного рівня, оригінальні кольорові рішення або використання відкритих стелажів.

 - Головне правило маленьких квартир - багато світла. Використовуйте локальне освітлення, воно завжди створює відчуття затишку, а також допомагає розставити потрібні акценти. Підвісні, підлогові і точкові світильники допоможуть вам домогтися різноманітного сприйняття одного і того ж простору.

- Необхідно також зберегти природну освітленість квартири. Ви можете використовувати перегородку з прозорого оргскла при переході між двома кімнатами. 

- Для невеликих просторів також неприпустимі об'ємні штори. 

 - Для того, щоб візуально розширити простір, найкраще залишити стелю білим. Він буде відображати і розсіювати через вікна світло з вулиці.

- В інтер'єрі краще використовувати світлі відтінки з яскравими одиночними акцентами подушки, вази, картини або навіть диван. 

 - Візуально розсунути стіни допоможуть шпалери з однотонним однотонним або непомітним дрібним візерунком, горизонтальними смужками. Не використовуйте об'ємну штукатурку, камінь або дерево: вони візуально ущільнюють приміщення.

 - Простір можна розширити за рахунок гри контрастних кольорів. Наприклад: темний підлоги і світлі стіни, а також за допомогою дзеркал.

 - Намагайтеся купувати вбудовану компактні меблі: шафи-купе, ліжка з висувними ящиками, диван з висувною полицею і так далі.

Особливо складно підібрати дизайн для кухні, адже він повинен добре гармоніювати із загальним стильовим рішенням і не виділятися на тлі дизайну вітальні. Тому вся побутова техніка повинна бути вбудованою. Особливу увагу варто приділити витяжці. Адже в квартирі студії найчастіше кухня - це одночасно частина вітальні, тому витяжка повинна бути потужною, але не найгаласливішій. 

Для ванної кімнати можна застосувати облицювання глянсовою плиткою підлоги і стін у поєднанні з точковими, підвісними світильниками. Це призведе до оптично об'ємному сприйняттю приміщення.