Дизайн вітальні з каміном

 

Якщо є бажання мати в своєму будинку камін, то площа приміщення не має значення. Камін здатний прикрасити і зігріти будь-яку вітальню, велику і маленьку. Але дизайн інтер'єру маленької вітальні з каміном - це особлива історія. По-перше, потрібно визначитися який камін ви хочете мати: традиційний дров'яної, електричний або декоративний фальш-камін. Від цього вибору залежить багато чого, весь дизайн і декор. 

Якщо ви зважилися на всі складнощі встановлення та обслуговування справжнього каміна, то в тісному приміщенні доведеться ще потіснитися і знайти місце для зберігання дров і захисного екрана, що рятує від сильного жару під час топки.


Оренда нерухомостi без посередників


Тому найкращий варіант для маленьких приміщень - це електрокамін. Мало того, що він не вимагає зусиль по монтуванні, не вимагає догляду і легкий в обслуговуванні, він заощадить кошти і з успіхом замінить традиційний камін, а також зігріє приміщення і створить затишну атмосферу. Тобто це найоптимальніший варіант по всіх пунктах. На користь електро каміна говорить і величезний вибір моделей на сучасному ринку. Електричні каміни випускають в будь-якому стилі, розмірах і дизайні. 

  Звичайно, дизайн каміна повинен відповідати стилю приміщення. Для класичної вітальні дуже гарний варіант з гарним традиційним порталом та імітацією живого вогню. А для сучасної обстановки підійдуть мінімалістичні електрокаміни з пластику і скла. Який би не був стиль і дизайн каміна, його наявність у вітальні збільшує можливості декорування. Камін здатний не тільки організувати весь простір вітальні, але створити затишну камінну зону з м'якими меблями, а також цікаво оформити стіну, до якої приставлений або вбудований. На камінній полиці можна виставити колекцію красивих речей, а зверху на стіні повісити улюблену картину або витончене дзеркало.

 Сьогодні виділяють такі види камінів - кутові, закриті та відкриті. Відкриті конструкції розміщують посеред приміщення, їх полум'я роздає в усі сторони тепло і додає дизайну вітальні первісності, нагадуючи, як в давнину наші предки збиралися навколо вогнищ. Кутовий камін особливий, тому що не вимагає багато простору, але якщо його розташувати біля внутрішніх стін, то він зможе одночасно нагрівати три приміщення.

  Головною візитною карткою вогнища є портал. Існує багато варіантів його оформлення. Він може виконуватися з різних матеріалів - вапняку, бутового та дикого каменю, металу, цегли або кераміки. Але найпопулярніші рішення - це, безумовно, мармур або граніт. Головним у виборі матеріалу для каміна є єдність із загальним інтер'єром - він повинен лаконічно вписуватися в інтер'єр житла.