Дизайн кухні з барною стійкою

 

Кухні з барною стійкою завжди були популярні у покупців. Сучасну кухню вже складно уявити без барної стійки.

Інтер'єр кухні з барною стійкою виглядає актуально і стильно. Як правило, барну стійку вносять в інтер'єр кухні для збільшення робочої поверхні або щоб розділити обідню зону і житлову. Якщо кухня маленька, барну стійку можна використовувати замість обіднього столу.


Оренда нерухомостi без посередників


Барна стійка доречна як на ізольованій кухні, так і при діленні простору рівнями або зонами. Поява барної стійки на кухнях обумовлено впливом заходу та його культури ресторанного харчування і фаст-фуду. Однак, враховуючи особливості менталітету росіян, барна стійка на кухні придбала певні особливості. По-перше, барна стійка стала конструктивно прив'язана до меблів. По-друге, вона дуже вдало доповнює основний стіл. За нею дуже зручно випити з подругою чашечку кави або чогось більш міцного.

Існує кілька видів барних стійок, які можна облаштувати на кухні.

1. Класична барна стійка - Таке планування представляє з себе високий елемент на консолях. Середня висота приблизно становить 110 - 115 см. оптимальне доповнення до такої стійці - високі стільці або табурети. Комбінація барної стійки і традиційного обіднього столу. У цьому випадку висота нашої барної стійки прирівнюється до робочої поверхні столу, тобто 90 см.

2. Суміщена барна стійка - Саме такий варіант барной будівництва на кухні набуло останнім часом великої популярності. Зазвичай у такій композиції представлені два різних висотних рівня. Такий варіант застосовується для візуального розділення вітальні і кухні. І обідня зона «розгортається» в кухню, а більш висока виходить звернена до вітальні. Таке розташування дуже зручно при експлуатації і виглядає досить естетично.

3. Бар - Барна стійка дуже вдало вписується в інтер'єр невеликої кухні. Однак розмістити повноцінну барну стійку дуже часто не дозволяє місце. У цьому випадку дизайнери пропонують барну міні-стійку на кухні, яка іноді називається стійка для коктейлів. При своїй простоті ця барна стійка може замінити звичний обідній стіл і стане чудовим місцем не тільки для відпочинку, але і для спілкування.

Але така стійка буде незручна для сім'ї з маленькими дітлахами. Зате комбінований варіант в цьому випадку - те, що потрібно! Він поєднує в собі в одній конструкції невеликий кухонний стіл і барну стійку. Також при гострому дефіциті місця її можна розмістити уздовж стіни. Це максимально заощадить простір і при цьому виглядає дуже ефектно, стильно і практично.