Дизайн робочого кабінету

 

Якщо ви думаєте, що робочий кабінет це лише масивний стіл і глибоке крісло, то це помилкова думка. Про достоїнства наявності робочого кабінету в квартирі нескладно здогадатися. У своєму робочому кабінеті ви самі собі начальник і підлеглий, строгий відділ кадрів, бухгалтерія і плановий кабінет разом узяті. Як правильно оформити кабінет, щоб будь-яка робота здавалася святом?

По ряду причин, що носять особистий характер, в даний час багато працюють у себе вдома. Для такої категорії людей практично мати особистий робочий кабінет у квартирі. Щоб працювати в такому кабінеті було комфортно, необхідно правильно оформити його.


Оренда нерухомостi без посередників


Традиційно робочий кабінет являє собою відокремлену кімнату, де обробляються документи, приймаються і виважено обмірковуються необхідні рішення. Класичний «кабінет Ілліча» минулої епохи зберіг загальні риси свого попередника, однак сучасний ритм життя внесло свої вагомі поправки в дизайн приміщення.

Сьогодні робочий кабінет відрізняється практичністю, технічно суміщений з офісною та комп'ютерною технікою і володіє прекрасним дизайном. Тому створюючи інтер'єр робочого кабінету в квартирі необхідно продумати його ергономіку і функціональність.

Вибираючи дизайн інтер'єру домашнього кабінету, насамперед, слід враховувати рівень достатку власника, його побажання і смаки. Також визначити спрямованість і функціональні особливості цієї кімнати. Інтер'єр повинен створювати для власника творче робочий настрій і налаштовувати на діловий лад.

Також обстановка кабінету повинна бути наповнена домашнім затишком і комфортом, порушувати гарний настрій і приносити задоволення. В цілому його оформлення, оргтехніка, меблі та інше підбираються з урахуванням смаку майбутнього господаря і залежно від стилю обраного дизайну.

Кабінет може бути оброблений в класичному стилі з дерев'яною обробкою з колонами і мінімалізмом в деталях.

Якщо власник кабінету творчий працівник, то краще всього вибрати постмодерністське напрямок - це, ламані лінії, незвичайні колірні гами і велика кількість різних, дрібних деталей. Для шанувальників мінімалізму підійде витонченість хай тек-: ніяких зайвих деталей і прикрас, все практично і просто.

Підбір матеріалів для обробки кабінету залежать від обраного стилю дизайну. Але бажано і враховувати оформлення самого будинку. Шпалери вибираються будь-якого приємного для вас кольору, але краще всього виглядатимуть з бежевим, персиковим, світло-рожевим або золотим відтінком. Категорично не рекомендуються яскраві кольори. Вони, будучи потенційними подразниками, будуть постійно відволікати від роботи.

Підлога в кабінеті зазвичай підбирається аналогічний всьому будинку. Можна зробити його і з іншого матеріалу, але це залежить вже від смаку господаря. Звичайно ж, кабінету неможливо уявити без елементів дерев'яної обробки. Вставки, виготовлені з деревини, додадуть кабінету вишуканість, комфорт і діловий лад.