Дизайн ванних кімнат

 

Маленькі квартири - це споконвічна проблема пострадянських будівель. Навіть спальна кімната площею 18 квадратних метрів у той час вважалася нормальною, не кажучи вже про ванній. А саме це приміщення «постраждало» від рук архітекторів найбільше. У зв'язку з цим сучасних власників цікавить питання, як можна збільшити ванну кімнату?

Частково цю проблему можна вирішити, підібравши правильний стиль інтер'єру. У подібному випадку варто звернути увагу на такі напрямки як модерн, мінімалізм і японський етно-стиль. Їм характерно раціональний розподіл приміщення, простота у використанні і мінімальна кількість допоміжних предметів.


Оренда нерухомостi без посередників


У цьому напрямку вітається поєднання яскравих кольорів і важко-поєднуваних матеріалів. Дуже активно використовується дизайнерами зонування кімнати (коли приміщення візуально поділяється на кілька частин). Сантехніка в такому випадку повинна розташовуватися функціонально. У малому приміщенні її можна заховати в стіну, щоб звільнити додатковий простір.

Дотримуючись напрямки в стилі модерн можна вибрати для ванної кімнати кутову ванну або душову кабінку не великого розміру. Не варто забувати і про аксесуари, вони повинні бути нестандартної форми. Перевагою цього напрямку є те, що з його допомогою можна створити унікальний інтер'єр ванної кімнати, не витративши багато грошей.

Його характеризують прості чіткі лінії, максимум простору і мінімум деталей. Він ідеально підходить для ванної кімнати з малою площею. Ванна або душова кабінка обов'язково повинні бути з рівним контуром, якщо вони прямокутної форми, то з чіткими кутами. У цьому випадку не допускається достаток різних тонів. Інтер'єр кімнати повинен бути витриманим в декількох відтінках одного або двох кольорів.

Не потрібно боятися експериментувати з даним стилем. Роблячи ванну в цьому напрямку складно помилитися, адже його назва говорить сама про себе: мінімум кольорів, мінімум аксесуарів і мінімум меблів.

На сьогоднішній день дуже модно використовувати у ванній кімнаті японський етно-стиль. З його назви відразу можна зрозуміти, що це задоволення не з дешевих. Адже щоб створити в кімнаті атмосферу цієї країни потрібно використовувати такі натуральні матеріали як: шовк, рисовий папір і дорогі породи дерев.

Цей стиль характеризують такі риси як: лаконічність, строгість, продуманість. Для нього використовуються екологічно чисті матеріали та аксесуари, які нагадують Японію. Якщо ж власники квартири не мають великими грошима, то в такому випадку можна підібрати матеріали з більш прийнятною ціною. Для цього потрібно купити кахель з тематичним малюнком (на ньому можуть бути зображені гілки сакури або традиційні японські будиночки).

Можна власноруч зробити свічники з розмальованого скла. Вони додадуть романтичності маленькій кімнаті. Якщо власники приміщення віддали перевагу ванній, а не душовій кабінці, то треба пошукати для неї шторку розмальовану ієрогліфами.

Стиль і колір ванній залежать в основному від розмірів приміщення і його освітленості. Маленьку ванну кімнату без вікна бажано оформляти у світлих тонах. Так вона буде здаватися більше. Візуально збільшити її розміри допоможуть додаткові світильники і дзеркала. Щоб заощадити площа ванної, замість окремого дзеркала вибирайте шафка для зберігання дрібниць із дзеркальною дверцятами.

Необов'язково облицьовувати стіни санвузла керамічною плиткою або мозаікой.Сегодня існує безліч оздоблювальних матеріалів, які підходять для приміщень з високою вологістю. Ви можете нанести на стіни ванної нерівний шар декоративної штукатурки, а зверху покрити її спеціальним водостійким лаком або фарбою. Вийде оригінально і зовсім недорого. Ще одне цікаве рішення для ванної - стіни, покриті декоративним бетоном, обшиті деревом або вагонкою.