Власники квартири в оренду поблизу метро - щасливчики

 

Власників, що пропонують квартири в оренду поблизу від метро, можна назвати щасливчиками. Їх зусилля з підтримання житла в стані, який влаштує бажаючих його орендувати, можуть бути мінімальними!

Тут, як кажуть, місце саме себе продає. Інша ситуація з житлом, розташованим далеко від ліній "блакитних експресів". Щоб нормально заробляти на оренді, їх власники змушені постійно дбати, щоб в очах клієнтів вибір такої житлоплощі виглядав краще.


Оренда нерухомостi без посередників


Якими ж перевагами можна "блиснути", якщо місце розташування будинку не є виграшним? Як стверджує Віктор, керуючий кількома орендними квартирами, що опанувала росіянами пристрасть до частих покупок, регулярного оновлення гардеробу і побутової техніки привела до того, що орендарі стрімко "обросли" речами. Ні шикарний вид з вікон, ні відносно чисте повітря "ведмежих кутів" - віддалених районів столиці, не притягнуть клієнта, якщо в ході оглядин квартири він виявить дефіцит місць для зберігання одягу та взуття. На цій благородній "пороці" орендарів, за словами Віктора, і треба зіграти.

Оптимальним варіантом меблювання невеликих за розміром квартир є придбання шафи-купе. Корисний об'єм в ньому простягається від підлоги до самої стелі. Завдяки цьому ширина шафи може бути невеликою. У випадку, якщо фасад шафи виконаний у світлих тонах на тлі світлих же шпалер, він не викличе відчуття тісноти навіть у невеликій кімнаті. Дзеркальний фасад шафи-купе, крім практичної користі при примірці, візуально розширює простір. Взагалі ж власникам невеликих квартир слід дотримуватися однієї з аксіом інтер'єрного дизайну: застосування оздоблювальних матеріалів і меблів світлих, пастельних кольорів завжди створює атмосферу простору і чистоти.

Іншим важливим пунктом оцінки привабливості орендної квартири є холодильник. Головною його перевагою в квартирі економ є зовсім не бренд виробника, а розміри і новизна агрегату. У розумних межах, чим більший розмір холодильника, тим, звичайно, краще. Так, Ольга, здає свою житлоплощу за цінами верхнього сегмента квартир економ-класу, вважає, що для сім'ї з двох-трьох чоловік оптимальним буде холодильник висотою 190 см. Для поліпшення зовнішнього вигляду кухні, підняття "класу" квартири орендодавцям, на думку Ольги, необхідно відмовитися від придбання побутової техніки білого кольору і вибирати інші колірні рішення.

"Зараз в Росії в моді техніка з нержавіючої сталі. Виглядає вона більш стильною, ніж стандартна біла. Але й дорожче відсотків на 20! Крім того, в техніки з покриттям" нержавіюча сталь "є особливість, про яку в момент покупки багато хто навіть не підозрюють : на ній добре видно сліди рук, які часто залишаються при відкриванні дверцят Так що одночасно з покупкою такого холодильника не зайвим буде також придбати недешеве засіб для щоденної протирання його засмальцьованих поверхонь ", - говорить вона ..

Однак Ольга пішла іншим шляхом: деякі виробники випускають побутову техніку, за кольором схожу на нержавіючу сталь, хоча виконану за іншою технологією: корпус такого холодильника зроблений зі звичайного "чорного" металу, але пофарбований фарбою "сріблястий металік", поверх якої нанесений шар лаку.

"По-перше, плям від рук на лаку не видно А по-друге ,." Сріблясті "холодильники за ціною не те що не дорожче, а часом дешевше стандартних білих: Як вважає Ольга, купивши недавно такий холодильник, вона виграла подвійно! , в цьому випадку вже виробники вирішили покарати споживачів за їх консерватизм Однак треба враховувати, що холодильники небілих кольорів припускають, щоб їх розміщували поблизу від вікон - .. потужних джерел світла Інакше в погано освітленому кутку кухні "сріблястий металік", немов хамелеон, прийме інший відтінок -... наприклад "мокрий асфальт"

Втішає, що цей колір кухонних приладів по сьогоднішній моді вважається актуальним Взагалі ж з покупкою кольорових холодильників "радикальних" квітів власнику квартири треба бути гранично уважним Холодильники, пральні машини жовтого, червоного, чорного, блакитного кольорів вимагають, щоб їх органічно вписали в інтер'єр Як вважає власниця орендної квартири Ольга, в організації інтер'єру вона прагнула піти від крайнощів -. квартира повинна сподобатися багатьом з першого ж показу.

Керуючий декількома орендними квартирами Віктор вказує ще на один важливий момент, пов'язаний з холодильниками. "Мабуть, жоден з побутових приладів квартири не працює в таких екстремальних умовах :. Вологе середовище, низька температура, забезпечення свіжості ніжних продуктів харчування Неакуратний орендар може" запустити "навіть новенький холодильник всього за місяць". Цвіль, затхлий запах - це найшкідливіше, що можна очікувати в такому випадку.

Як стверджує Віктор, мінімізувати наслідки неакуратне поводження з холодильником можна покупкою моделі з сучасною системою охолодження No Frost. На відміну від традиційних систем охолодження, на стінках холодильників системи No Frost не утворюється іній. А адже наростання крижаного панцира в морозильній камері часто призводить до поломок тендітних пластикових деталей. Але головне, No Frost різко зменшує небезпеку виникнення нерівномірних зон охолодження продуктів. Саме в цьому випадку створюються умови для їх псування.

Часом буває, що під час кухонних турбот мешканець квартири ненавмисно проливає на підлогу будь-яку рідину. І як на зло, чимало пролитого обов'язково затікає під кухонні меблі! Якщо рідина швидко не видалити, елементи кухні, які стикаються з підлогою, розбухнуть і декоративна обробка прийде в непридатність. Щоб істотно зменшити ризик виникнення таких проблем, наш співрозмовник Віктор радить власникам квартир купувати кухонні гарнітури, оснащені ніжками. Професійні меблевики називають їх опорами. Навіть вже наявний в квартирі кухонний гарнітур легко піддати переробці: меблеві опори різного дизайну удосталь представлені на ринках і у відділах фурнітури будівельних магазинів.

Крім того, кухонні меблі на опорах гарна ще й тим, що простір між ними зручно використовувати для зберігання невідкритих пакетів молока та соку, консервів, скляних банок з припасами, купленими про запас. Справа в тому, що місця для продуктових запасів у настінних шафах часто буває достатньо. А ось спроба дістати банку, що стоїть десь біля задньої стінки, іноді призводить до випадання інших предметів і неприємностей. Імовірність же розбити скляну банку, підняту знизу з такого "погребка", як показує досвід, мінімальна. До речі, до цих малопомітним достоїнств елементів кухні під час показу квартири буде незайвим привернути увагу орендаря: "Тільки уявіть, як вам буде зручно!"