Переваги й недоліки роботи ріелтором

 

Що з себе являє робота в Агентстві Нерухомості у сфері оренди? По суті це робота порівнянна з полюванням або з риболовлею. Справжній ріелтор завжди тримає руку на пульсі. Він сидить у засідці і вичікує. Чекає цікаву квартиру яка може з'явиться в інформаційній базі в будь-яку секунду. Чекає телефонного дзвінка від нового клієнта.

І ось - як тільки з'являється новий клієнт або цікава квартира за хорошою ціною Ріелтор починає діяти. Для клієнта він максимально оперативно переглядає і продзвонювати інформацію про здаються квартирах і кімнатах по необхідної ціною. Домовляється на кілька показів і тут же передзвонює клієнту пропонуючи знайдені варіанти.


Оренда нерухомостi без посередників


Якщо з'являється цікава квартира за привабливою ціною досвідчений ріелтор відразу ж дзвонить господареві квартири, домовляється на показ і відразу ж дзвонить своїм клієнтам які шукають квартиру в цьому районі і буквально змушує часом кидати всі свої справи і їхати на перегляд. Адже тільки ріелтор знає - що такий варіант з'являється нечасто і здається в перебігу декількох годин.

Істинний ріелтор - це енергійний, діяльний, комунікабельний і розташовує до себе людина яка розраховує тільки на свої сили. Це професіонал у своєму ремеслі. Він працює також філігранно як досвідчений скрипаль грає на скрипці. Це безумовно азартна людина вірить у свої сили.

Звичайно у професії ріелтера є як свої плюси так і свої мінуси. Підійде вона далеко не кожному.

З недоліків можна виділити два основних: по-перше у Ріелтора немає ставки. Всі агенти нерухомості заробляють з відсотка від власних угод. Це лякає дуже багатьох. Але давайте подивимося на це розсудливо, а не навіяними з радянських часів стереотипами. Жоден роботодавець не буде платити своєму працівникові ставку за красиві очі. Потрібно виконати певну роботу щоб отримати зарплату. І якщо ви її не виконаєте то вас просто звільнять. У сфері нерухомості все точно також тільки чесніше - виконав норму по операціях - отримав по суті ту ж ставку. Не виконав - тебе звільнили. Так зате можна виконати в 2 рази більше і отримати «подвійну ставку».

По-друге «негативна слава». Багато людей вкрай негативно ставляться до ріелторам через те що в цій сфері багато шахраїв. Але ж ви не шахрай - ви берете гроші тільки при вселенні. Досить швидко негатив розсіюється. Деякі вважають що агенти беруть занадто багато грошей при укладанні угоди. 50% по факту вселення - це як то забагато за те що просто знайшли квартиру. Але ж мало хто вникає що насправді щоб знайти підходящий варіант під клієнта ріелтори витрачають кілька робочих днів. Та й до всього іншого ви можете знайти варіант за нижчою ціною ніж та на кокоторую розраховує клієнт. І в такому випадку він у підсумку навіть заощадить одноразово заплативши агенту, але при цьому заощадивши на щомісячній оплаті за майбутнє житло.

Що ж стосується переваг то їх набагато більше ніж недоліків

1. Гнучкий графік. Ви самі собі хазяїн. Втомилися - зробили вихідний. Потрібні гроші -Працює без вихідних. Вам не потрібно виконувати дурні вказівки дебіла-начальника. Ви самі собі начальник.

2. На цій роботі ви можете досить швидко отримати такі навички як комунікабельність, грамотна мова, психологічна стійкість, які за життя в будь-якому випадку вам знадобляться на будь-якій роботі.

3. Нерухомість здавалася і продавалася у всі часи. Якщо ви навчитеся працювати на цьому ринку, то як би не склалася ваша життя ви завжди зможете повернутися в цю сферу і заробляти.

4. Робота ріелтором дуже азартна і цікава. Ви щомісяця спілкуєтеся і зустрічаєтесь з величезною кількістю людей. І до кожного потрібно знайти свій підхід. Це може і важко, але дуже і дуже цікаво.

5. Ви можете спокійно поєднувати цю роботу з іншою своєю роботою чи навчанням. Робота ріелтором може бути можливістю додаткового заробітку. Але варто зазначити що на цій роботі чим більше працюєш - тим більше заробляєш. Так що при поєднанні розраховувати на нечуваний заробіток буде надзвичайно важко. Так що робота ріелтором може відкрити перед вами досить привабливу перспективу в майбутньому.