Що таке "дошка оголошень" і для чого вони створюються

 

Раніше оголошення про здачу в оренду об'єктів нерухомості, розміщували в газетах. Все це займало дуже багато часу, близько тижня. Вимагалося заповнити бланк, відправити його і чекати опублікування оголошення.

Зараз же все набагато простіше і оперативніше. У міру популярності інтернету, з'явилися сайти, які працюють за аналогією з рекламними газетами або звичайними побутовими дошками оголошень. Вони містять у собі різні оголошення, як комерційного характеру - платні, так і некомерційного характеру - тобто безкоштовні.


Оренда нерухомостi без посередників


Більшість з існуючих в інтернеті дощок оголошень - безкоштовні. Щоб розмістити своє оголошення, досить користувачеві заповнити такі дані: ім'я або псевдонім, адресу електронної пошти, телефон, адресу свого сайту або персональної сторінки, і текст оголошення. Відображатися на дошці будуть тільки тема оголошення, текст та ім'я автора. Для перегляду всього тексту оголошення відвідувачеві досить буде клікнути по посиланню, що веде до нього.

Вже досить багато компаній, які мають паперові видання, створюють паралельно електронні дошки оголошень. Метою розміщення оголошень на таких дошках, є укладення будь-якої угоди з нерухомості особисто з клієнтом, тобто без посередників. Це реальна можливість знайти покупця, або інтересуемой об'єкт, без додаткових фінансових витрат.На такі сайти-дошки заходять звичайні люди, які самі можуть розмістити свої оголошення і навіть фотографії об'єкта. І будь-який відвідувач даного сайту може побачити цю пропозицію.

Дошки оголошень існують двох видів: немодеровані і модеровані. У першому випадку робота здійснюється автоматично, а в другому - роботу сайту контролює конкретна людина – модератор. Так само дошки бувають міські - призначені для жителів конкретного міста або, наприклад, всеросійські або для країн СНД. Ще дошки можуть бути тематичними - розміщують оголошення тільки по конкретній темі. А можуть приймати до публікації оголошення на всілякі теми. У цьому випадку на головній сторінці сайту йде підрозділ на теми. Найчастіше меню виконано в алфавітному порядку. Електронні дошки, для перегляду оголошень, вимагають реєстрації користувача на своєму сайті. Це звичайна процедура, що займає кілька хвилин вашого часу, підвищує рівень безпеки.

Оголошення на дошках нерухомості ділять на типи: куплю, продам, здам, зніму. Так само вказують характер об'єкта нерухомості: житлова, комерційна, земельні ділянки, готовий бізнес. Перераховують наявність меблів, обладнання, апаратури і вказують розміри приміщень. Важливим є близькість об'єкта до різних інфраструктур.

Для того щоб оголошення було найбільш ефективним, потрібно якомога докладніше описати об'єкт, вказати точну вартість, розташування, обов'язково помістити фотографію. Не маловажно вказівку контактів: ICQ, телефон, електронну пошту. У темі оголошення використовуйте ключові слова, адже саме завдяки їм, ваше оголошення будуть знаходити через пошукові системи. Це забезпечить додатковий потік відвідувачів на сторінку, де розташоване ваше оголошення.

Кращий варіант - розміщення оголошення одночасно на декількох дошках, так як, розташовуючи його, лише на одному ресурсі, ви не зможете домогтися потрібного результату. Тому слід охопити найбільшу аудиторію потенційних клієнтів. Для цього використовують спеціальні програми, що здійснюють автоматичну розсилку оголошень одночасно на сотні дощок.

Природно, перша сторінка якого сайту, є найбільш відвідуваною. Тому, оголошення, розташоване на ній, має більше шансів для знаходження клієнта. Щоб цього досягти, потрібно постійно оновлювати оголошення, так як сортування проводиться за датою надходження, і все, вже опубліковані повідомлення, плавно зміщуються на другу, третю сторінку, і все нижче і нижче.

Ще є один нюанс. Розміщувані оголошення бувають виділені і стандартні. У виділених оголошень заголовок відразу привертає увагу, так як є графічно оформленим. А це, як показує практика, дуже багато значить. Адже в першу чергу погляд людини зупиняється саме на заголовку або на виділеному оголошенні.

Крім того, на деяких дошках (сайтах) є можливість залишити заявку. Якщо ви не хочете перейматися пошуками нерухомості, зручніше буде просто залишити заявку, перерахувавши всі бажані параметри об'єкта, що цікавить. Виходячи з даних критеріїв, ви не втратите свій дорогоцінний час, переглядаючи зайві оголошення. Вашій увазі будуть надані лише оголошення відповідають зазначеним параметрам.

На даний момент електронні дошки оголошень стали набагато популярніші своїх газетних родичів. Вони набагато полегшують виконання поставленого завдання. Усього кілька хвилин і оголошення вже доступно тисячам або навіть мільйонам людей.