Самостійна здача квартир в добову оренду

 

При здачі квартири в подобову оренду у господарів з'являється бажання отримати при цьому найбільш максимальну вигоду, і, звичайно залишити її за собою, тобто отримати особистий дохід. Здійснення даного бажання дуже навіть можливо і, причому не тільки одним способом.

Найбільш вигідними варіантами при здачі нерухомості вважаються довгострокова і подобова оренда. Перевагою довгострокової оренди є постійний щомісячний дохід. Але вартість оренди квартири в середньому мало відрізняється по окремих районах. На відміну від добової оренди.


Оренда нерухомостi без посередників


Добова оренда квартири по праву є пріоритетною у власників квартир, оскільки вартість даної послуги набагато вище тих квартир, які здаються на довгий термін. Так, наприклад, при розрахунку вартості оренди квартир в Україні, вартість місячного проживання в квартирі за довгостроковим договором, дорівнює приблизно проживанню десяти діб в квартирі з подобово зніманням.

У подобову оренду можна здати квартиру декількома способами. Можна постаратися самостійно знайти клієнтів і надавати їм можливі послуги: у прибиранні квартири, у приготуванні їжі і д. Так само в цьому випадку можна відразу ж обумовити той факт, що і ніяких послуг крім надання орендної площі надаватися не буде.

Як правило, при самостійному пошуку клієнтів орендна ставка значно менше ринкової вартості, або тієї яку надають агентства з оренди нерухомості. Саме цей момент може бути вельми привабливим для потенційних клієнтів, адже не тільки орендодавці хочуть вигідно здати житлоплощу, але наймачі переслідують ці ж цілі.

Але у даного способу є і свої мінуси. Найголовніше питання, яке постає перед власниками квартир, це де ж знайти потенційних клієнтів, щоб не оплачувати рекламу? Ця проблема є самою основною, звичайно можна розмістити оголошення в інтернеті, або в безкоштовній газеті, але все ж подібний метод більше підходить для довгострокової оренди і користується популярністю в цьому варіанті.

Дуже часто той сервіс, який чинять власники квартир своїм клієнтам, значно поступається компаніям орендодавцям, саме тому часто потенційні клієнти воліють не безпосередньо спілкуватися з господарем квартири, а переплатити агентству. Цей момент ускладнює пошук клієнтів особливо при самостійному пошуку.

Так само варто розуміти, що ремонт квартири, якщо ви здаєте її постачань повністю лягає на плечі господарів квартири, точно також як і дозвіл будь-яких конфліктних ситуацій з клієнтом.