Як обрати надійне агенство нерухомості

 

Операції купівлі, продажу, оренди квартир завжди відносилися до категорії високого ризику, оскільки дуже велике кількість шахраїв, які «спеціалізуються» саме на цих послугах. Без надійного, солідного організатора - агентства нерухомості, забезпечити чесність, прозорість угоди буде досить проблематично. Але як знайти хороше агентство? На що варто звернути особливу увагу при виборі?

Фахівцями встановлено, що надійна, професійна ріелторська компанія повинна відповідати таким вимогам:


Оренда нерухомостi без посередників


Питання про терміни роботи агентства нерухомості на ринку повинен бути одним з перших, який задає клієнт менеджеру. Чим довше цей термін, тим краще. Варто звернути увагу і на місце розташування агентства, його офіс. Серйозні організації не стануть розташовуватися в знімних квартирах. Не зайвим буде попросити ліцензію на проведення ріелторської діяльності.

Ще один дуже важливий фактор. Варто поцікавитися у друзів, знайомих, які недавно знімали квартиру або здавали житлоплощу, до кого вони зверталися за допомогою, яке агентство реально допомогло їм. Можна також почитати відгуки в Інтернеті і виділити для себе кілька агентств, в які варто звернутися. Багатьом людям саме такі відгуки допомогли визначитися з вибором.

Агентства нерухомості, які піклуються про свою репутацію, приділяють велику увагу підготовці своїх співробітників. Адже від цього залежить імідж агентства, кількість задоволених клієнтів. Дуже важливо, щоб всі співробітники були не тільки компетентні в своїй справі, а й ввічливі, доброзичливі з усіма клієнтами. Бажано, щоб кожен менеджер поєднував у собі професійний рівень і людські якості.

Вже минули ті часи, коли співробітники ріелторських агентств в товстий зошит вписували всіх клієнтів і там шукали підходящі варіанти. Сьогодні вся база адрес з фотографіями продаються, що здаються квартир знаходиться в комп'ютері. Крім того, серйозні агентства обов'язково повинні мати свій сайт в Інтернеті, де всім бажаючим представлені пропозиції, які є на даний момент. За допомогою сайту будь-яка людина може подати заявку в агентство на оренду або здачу квартири, кімнати. Це набагато простіше, ніж йти в офіс.

Дуже добре, якщо агентство нерухомості не тільки пропонує квартири на продаж, але і надає послуги по здачі в оренду квартир, кімнат, приймає заявки у тих, хто хоче зняти і здати будь-яку житлову площу.

Природно, дізнаватися вартість тієї чи іншої послуги в агентстві потрібно заздалегідь, до того як буде розпочато співпрацю. Не потрібно довіряти тим ріелтерами, які за список адрес квартир, що здаються беруть гроші - аванс, ще до того, як людина вибере собі житлоплощу. У цьому випадку це, найімовірніше, обман. Список виявиться простроченим, всі квартири будуть вже здані.