Оренда нерухомості в соціальних мережах

 

У наш час користуються популярністю соціальні такі як Вконтакте (ВКонтакте), Твіттер (Twitter), Фейсбук (Facebook).

Раніше вищеперелічені сайти використовувалися лише для спілкування, візуальних вражень, обміном фотографіями, музикою, відеокліпами та багатьма іншими "приколами", які можуть розповісти про себе. Зараз у соціальних мережах стали з'являтися комерційні розділи, реклама, і т.д.


Оренда нерухомостi без посередників


Оренда нерухомості теж зайняла свій куточок в багатьох соціальних сайтах. Спочатку це був комерційний хід, зараз же створюються багато груп, публічних сторінок, заходів, де люди обмінюються корисною для один одного інформацією, яка може якось допомогти їм з пошуком потрібного житла.

Ну і звичайно, як і на багатьох інтернет джерелах не обходиться без лохотрону. Стіни як правило в таких групах відкриті і оголошення люди залишають вільно, без всяких обмежень, ну і звичайно знаходяться "розумні" агенції за передоплатою, які сунуть свій ніс і тут.

Природно, багато хто вже чув і не ведуться на такий розвод як квартира за 800 грн / міс у центрі Харкова, але все-таки знаходяться і ті, які з радістю прибіжать до мишоловці за безкоштовним сиром.

Якщо людина не перший раз стикається з пошуком квартир, йому знайомі такі оголошення і він без проблем відрізняє їх від оголошень господарі, але коли людина без досвіду відкриває інтернет, такі оголошення прямо тягнуть до себе. Варто звернути увагу на те, що існують по-мимо таких агенств, ще й Агенства які працюють за фактом вселення, які беруть гроші (зазвичай це комісія в розмірі 50% від стоймости житла) дійсно за виконану не легку роботу.

Зазвичай у таких Агенств є свої сторінки в різних соціальних мережах, є свої групи і спільноти, в таких групах остерігатися особливо нічого, тому в адміністрації групи сидить досвідчена людина, яка не затримує на своїй сторінці і в групі оголошення лохотронщиків.

Якщо ви вже вирішили шукати собі житло в соціальних мережах, тому це дійсно дуже актуальні дошки оголошень, то будьте уважнішими при пошуку, адже охочих заробити на чужих проблемах багато.