Як зняти квартиру в Харкові без посередників

 

Часто доводиться чути, що зняти квартиру в Харкові без посередників неможливо. Це твердження не вірно, доклавши трохи зусиль і витративши небагато часу, можна знайти бажане житло самостійно.

В "Прем'єрі", в рубриці "Оренда квартир", щодня виходить приблизно 500 оголошень про оренду квартир, готельок, кімнат і будинків. Приблизно 80-90% з них посередники, що залишилися 10-20% оголошень - від власників, яких ви шукайте. Є ще ряд газет, які має сенс переглянути - "Харків реклама", "Авізо", "Наша реклама" і "Харківський кур'єр". При розмові, обов'язково уточнюйте з ким говорите, з посередником або з господарем, так як деякі посередники не говорять про це до самої зустрічі. Такий пошук досить трудомісткий і дорогий, але все ж ви зможете підібрати кілька варіантів для перегляду.


Оренда квартир без посередників


Якщо вам оренда житла потрібна не на вчора, і у вас є в запасі кілька днів, то можна розмістити оголошення в перерахованих в пункті 1 рекламних виданнях. Оголошення не повинно бути занадто коротким, на кшталт: "Зніму квартиру. Тел. 754-22-87", але і не повинно бути занадто докладним, намагаєтеся вказати в оголошення 3-4 основні вимоги: що хочете зняти - квартиру, кімнату, гостинку або будинок; кількість кімнат; район (можна вказати кілька); ремонт; Наприклад: "Зніму 2к. Квартиру, на Олексіївці, П.Поле, з хорошим ремонтом". Що б, не дзвонили посередники, допишіть в кінець оголошення фразу - "посередників не беспокоить".

Напишіть оголошення за принципом, описаного в попередньому пункті і розклейте їх на кількох зупинках транспорту в потрібному вам районі, цього буде достатньо, що б вам зателефонувало 2-3 людини. Ваше оголошення, швидше за все, буде не єдине на зупинці, тому намагайтеся, що б воно виділялося серед інших кольором, легко читаним шрифтом і містило фразу - "для себе".

Запитуйте у всіх своїх знайомих, і просите що б вони запитували у своїх. Крім того, можете пройтися по району та по розпитувати бабусь біля під'їздів будинків, вахтерка і продавців у внутрішньоквартальних магазинчиках і кіосках.

Все більше людей користуються інтернетом, тому цілком можливо знайти квартиру в оренду через сайт оголошень нерухомості. Ви можете, як переглянути оголошення, так і розмістити своє. Намагайтеся розміщувати оголошення тільки на харківських сайтах.