Як зняти квартиру без посередників в Києві

 

Більшість жителів України, так чи інакше, стикалися з проблемою оренди квартири в Києві. Варіантів квартир, які здаються в оренду досить багато, але більшість з них пропонують агентства нерухомості або інші посередники. Багато хто з охочих зняти квартиру не готові або просто не хочуть віддавати гроші за послуги агентств і тому намагаються підшукати квартиру самостійно. Тому в даній статті піде мова про те, які способи існують, що б досягти цієї мети.

В першу чергу слід зазначити, що підшукати квартиру без посередників можливо, але вельми проблематично. Так як не тільки агентства нерухомості намагаються взяти під свій контроль якомога більше здаються в оренду квартир, а й самі власники житла зацікавлені в послугах посередників.


Оренда квартир без посередників


 Будь господар квартири бажає:

1) Здати квартиру якомога швидше

2) Здати за максимально вигідною ціною

3) Чи не витрачатися на рекламу та інші витрати з пошуку квартирантів

4) Не витрачати свій час на безліч показів та іншу тяганину, пов'язану з пошуком мешканців

5) Підстрахуватися договором оренда від агентства нерухомості

І дійсно великі і професійні агентства оп нерухомості можуть їм у цьому допомогти.

Але як, же відшукати господарів квартир без допомоги посередників?

Власне потрібно почати з того, як намагаються знайти власників самі посередники.

1) Обдзвонити по можливості всі рекламні оголошення в періодичних виданнях, інтернет. Це досить копітка робота і знайдених господарів квартир буде дуже мало. Слід в першу чергу звертати увагу на оголошення, злегка відрізняються від основної маси, можна сказати нісенітні. Агенти дають безліч реклами та їх оголошення вже відточені правильно звучать формулюваннями і мотивуючими до дзвінка фактами «Терміново! Не дорого! Здаю в центрі, квартира у відмінному стані! », Це практично напевно оголошення від агентства.

2) Подати самому оголошення про те, що ви зніміть квартиру в оренду без посередників в найпопулярніші газети та журнали, інтернет майданчики Києва. Не варто чекати масу дзвінків від господарів, але ймовірність все ж існує, що ви, таким чином, знайдете власників.

Якщо Ви точно визначилися з районом, де збираєтеся орендувати квартиру, то розклейте в цьому районі оголошення на кожному під'їзді або на спеціальних підготовлених місцях.

Це одні з тих методів, які активно використовують агентства з нерухомості, але з урахуванням, що вони проводять це масово і планомірно природно результат пошуку власників зазвичай у них краще.

3) Для того, що б зняти квартиру без посередників використовуйте всіх своїх друзів, знайомих, співробітників по роботі, а так само всіх кого знають вони. Обдзвоніть всіх по можливості, просіть їх дізнатися у своїх знайомих. Чи не які зараз активно для пошуку квартири використовують соціальні мережі. Просять поширити своє повідомлення всім знайомим. І іноді, особливо в невеликих містечках, такий спосіб цілком успішний.

Існують певні ризики при пошуку квартири без посередників. Так як за привітними господарями, які готові надати своє житло без агентства нерухомості, без договору оренди можуть виявитися просто звичайними шахраями. Тому якщо навіть Ви знайшли господарів квартири варто перевірити ретельно їх документи на квартиру і паспорт, і скласти договір оренди. Часто шахраї, які видаються себе за господарів, просять велику передоплату за проживання, і що цікаво не тільки у вас, паралельно вони пропонують цю квартиру ще декільком квартирантам. Самі ж цю квартиру, можливо, вони орендували на кілька діб. Такі випадки були досить часто і напевно ще будуть, тому будьте пильні.