Як знайти квартиру без посередників в Кіровограді

 

Багато покупці і продавці квартир свято впевнені в тому, що без ріелтора угода купівлі-продажу не відбудеться, зірветься або закінчиться плачевно. Тому наші співвітчизники, перелякані всілякими «страшилками» звертаються в агентства нерухомості і платять їм до 5% від вартості житла замість того, щоб купити квартиру від власника без третіх осіб.

Так чи потрібен ріелтор?

Виявляється, купівля та продаж житлової нерухомості за участю агентства не дає вам жодних гарантій, про що чесно і правдиво пишуть самі ріелтори в договорі, сподіваючись, що ніхто не дочитає текст до цієї фрази. І найголовніше - агентство не несе ні юридичної, ні фінансової відповідальності за вчинений правочин - воно лише зводить разом покупця з продавцем і перевіряє надані документи. Єдина користь в даному випадку - при правильно складеному договорі ріелторська компанія захистить ваші інтереси в суді, якщо до нього дійде справа. Але до чого судові розгляди, якщо їх можна уникнути? Виникає ще одне питання - навіщо потрібно комусь платити? Невже не можна квартиру купити без посередників, адже вийти на продавця можна через приватні оголошення про продаж нерухомості, а юридичну чистоту документів цілком реально проаналізувати і самостійно. Якщо ви не хочете ділитися з сторонніми людьми 200-300 тисячами рублів, спробуйте хоча б раз купити будинок без посередників. На особистому досвіді ви переконаєтеся, що це не так страшно, а на зекономлені гроші можна зробити гарний ремонт або придбати нові меблі. Те ж саме можна сказати про оренду житла, де комісія агента становить 100% від щомісячної суми оренди, але чи кожен може стільки заплатити? В кінці - кінців, зняти квартиру недорого від господаря набагато простіше, ніж ви думаєте!


Оренда квартир без посередників


Перший крок до майбутньої угоді - подати оголошення «Продаж нерухомості» безкоштовно. У Кіровограді є рекламні видання з подібними розділами, крім того, існують спеціалізовані безкоштовні дошки оголошень без реєстрації в інтернеті. Слід використовувати всі можливості, щоб об'єкт нерухомості був на виду і «на слуху», і в цій справі важливо мистецтво складання оголошень, все-таки реклама - двигун торгівлі!

Придумайте яскравий і привабливий заголовок, дайте всю необхідну інформацію про квартиру, підкресліть її переваги, уникайте прикрашання, але не концентруйтеся на недоліках, обов'язково вказуйте тему і розміщуйте фотографії. З цих дій починається продаж дачі, земельної ділянки, гаража та іншої власності. Краще один раз побачити, ніж багато разів почути! До того ж рідкісні ріелтори володіють творчим підходом до складання оголошення, так як зазвичай у них немає зайвого часу, та й хто напише про нерухомість краще її власника? Не забувайте вчасно оновлювати безкоштовні оголошення про продаж нерухомості, щоб завжди перебувати в полі зору потенційних покупців.

Продаж квартир від приватних осіб в Кіровограді увазі ретельний аналіз документів, щоб захистити себе від вимушеного розірвання угоди в майбутньому. Якщо десь ховається каверза, у нечистоплотних продавців буде шанс оскаржити угоду в суді і повернути нерухомість, а гроші вони будуть виплачувати за рішенням суду протягом тривалого часу (залежно від матеріального становища), що може розтягнутися на роки. Купівля квартир без посередників вимагає більш уважного ставлення до документів, оскільки мова йде про дуже велику суму грошей.

На жаль, більшість ріелторів збирають інформацію про квартиру не в повному обсязі, щоб заощадити час і нерви, та й навіщо їм напружуватися, якщо за договором вони позбавлені юридичної відповідальності за результат угоди. Коли через півроку після придбання житла з'ясується, що колишній господар перебував на обліку в психоневрологічному диспансері, він легко поверне свою власність, оголосивши, що знаходився в неосудному стані. Суд задовольнить його прохання, ви залишитеся без даху над головою, а ріелтор не зможе вам допомогти. Будьте пильні!

Перевіривши квартиру або будинок, можна укладати угоду, звернувшись до послуг досвідченого нотаріуса - у Кіровограді їх достатньо. Після отримання договору про власність ви зрозумієте, що покупка квартири без посередників - не міф, і що всі дії ріелтора ви можете виконати самостійно. Економія декількох відсотків від вартості квартири - відмінний стимул!