Як зняти квартиру без посередників в Кременчуці

 

Сучасна людина в пошуку квартири, насамперед, звертається в інтернет і вписує в пошуковий рядок слова «зніму квартиру без посередників». Але в ролі здавачів житла виступають зазвичай саме агенти, які здають чуже житло чужим людям, отримуючи при цьому певну комісію і, найчастіше, не несуть при цьому абсолютно ніякої відповідальності.

Тому варіантів тільки два: прямо звернутися до них і збити комісійні виплати до максимально можливої планки або дійсно постаратися обійтися без них.

Є кілька варіантів як знайти квартиру без агентства в Кременчуці:

1. Запитувати у всіх знайомих - рідних, близьких, друзів, співробітників, колег - не здає чи хто-небудь житло.

2. Подавати і переглядати оголошення в усіх друкованих та інтернет-виданнях, в газетах і журналах.

3. У кожному місті в тому числі і Кременчуці є своя найпоширеніша газета, яка користується попитом. Є газети, які розносять по поштових скриньках. У них зазвичай друкують оголошення так скупчено і такими дрібними шрифтами, що їх зазвичай читають рідко. У друкованих виданнях оголошення про бажання зняти квартиру зазвичай розміщують агенти з оренди, тому Ваше оголошення, швидше за все, залишиться непоміченим серед великої їх кількості.

4. Пошук оголошень в інтернеті з оренди житла.

Є кілька спеціальних інтернет-майданчиків де жорстко фільтрують оголошення від агентів з оренди житла.

Можна знайти оголошення від власників у відомих інтернет-дошках, до яких відносяться. Ще на даних ресурсах можете розмістити своє оголошення про пошук квартири в оренду в бажаному районі Кременчука. В обох сайтах безкоштовна подача оголошень.


Оренда квартир без посередників


Також у кожному окремому регіоні та місті є свої сайти-дошки оголошень. Для їх знаходження в пошуковому рядку Яндекса і Google просто введіть «дошка оголошень Кременчук» і Вам представиться цілий список.

Є спеціальні групи в соціальних мережах, де заборонено давати оголошення про здачу житла з комісією. Таких груп і співтовариств можна знайти за допомогою пошуку фрази типу «зняти квартиру без посередника» і т.п.

Порада: перед тим як зателефонувати його можна «пробити» для виявлення посередника - просто вбийте в Google номер уважно вивчіть результати. Якщо номер фігурує в багатьох оголошеннях про здачу квартир, то швидше за все він належить ріелтору. Сам спосіб не є 100% гарантією, але відфільтрувати допомагає.

Розміщення оголошення вимагають постійного оновлення, тобто підняття свого оголошення наверх, а це може принести користь набагато більше, але слід пам'ятати, що і агенти будуть дзвонити набагато частіше, ніж господарі.