Як зняти квартиру недорого в Кривому Розі

 

Ця стаття з серії поради бувалих і в ній буде дана інформація тим, хто шукає квартиру, набираючи в пошуку запит: «Зніму квартиру недорого».

Ця інформація буде корисна не тільки тим, хто хоче зняти квартиру в Кривому Розі, а й жителям інших міст України.

Зазвичай цей запит вводять ті, хто тільки починає шукати квартиру для оренди або ті, хто не може дозволити собі знімати житло з прийнятними умовами.

Я можу про це говорити, тому вивчав тих людей, які хотіли знімати недорогу квартиру і знаю, чим це закінчується в більшості випадків.

Ну, давайте по порядку.

От ви набрали в пошуку «Зніму квартиру недорого» і ми говорили, що необов'язково в Кривому Розі - не має значення.


Оренда квартир без посередників


Після цього пошук від сервісу Яндекс або Google видає десятки сайтів з оголошеннями, на яких є збіги з цим запитом. Ці оголошення можуть бути від господарів, тобто без посередників, що є рідкістю, або ж від посередників, які працюють приватно і іноді в агентстві.

Ви переходите за своїм запитом, і знаходите масу оголошень, де згадуються ці слова. Звичайно не обов'язково вибрані квартири будуть за низькою ціною, адже недорого для кожного об'єкта це поняття розтяжне. Так, і ще, там буде різна кількість кімнат, адже ви його не вводили.

Ну, припустимо ви вибрали підходящі ціни і подивилися фото, які рідко відповідають дійсним, адже більшість оголошень по недорогим квартирам є всього-на-всього маркетинговим ходом.

Після цього ви телефонуєте і домовляєтеся на перегляди, до речі, будьте готові, що 95% оголошень неіснуючих.

Коли ви приходите на перші квартири, а їх зазвичай показують, щоб полякати вас, і тут розумієте, що в цій обителі вам жити, тут спрацьовує інстинкт виживання і ви питаєте: «А є ще варіанти, щоб подивитися і як вони за станом порівняно з цією? »

Вам дають різні оцінки, адже потрібно показати, раз вже домовилися, і ви йдете далі витрачати даремно свій час, і не тільки своє, в надії побачити на ці гроші хороший варіант.

Звичайно, слід сказати, що бувають господарі, які звертаються і просять здати їх житло недорого в зв'язку з тривалою поїздкою за кордон або, через незнання цін, але це буває вкрай рідко і ваші шанси мізерно малі.

Так от, це був відступ, але ось, що відбувається в переважній більшості випадків з тими, хто хоче зняти недорогу квартиру.

Походивши і подивившись на ті варіанти, які були вам запропоновані, починають з'являтися світлі думки і випитувати: «А скільки буде коштувати нормальна квартирка?» Вам називають суму на яку ви не розраховували, але діватися нікуди і ви дивитеся з високою вартістю, поки не доходите грошима до бажаного рівня.

Коли це відбувається, тоді ви власне і готові укласти угоду і зняти за прийнятною ціною. І за таким сценарієм розвиваються події в 70-80% випадків з тими арендателя, які спочатку думали про недорогий житло.

Інша ж частина потенційних квартиронаймачів або зовсім не прискіпливі до своєї майбутньої орендованій квартирі або розуміють, що за велику суму вони просто напросто не потягнуть.

І ось, хочу дати маленький, але дуже корисну пораду, який заснований на особистих спостереженнях і спілкуванню зі своїми клієнтами, яким я допомагав знімати квартири в Кривому Розі

Полягає він у тому, що ми самі ставимо обмеження і допускаємо думку, що більша дозволити собі ми просто напросто не можемо.

Повірте, я допоміг багатьом людям орендувати квартиру за бооольшіе гроші, ніж ті на які вони розраховували. Після, коли ми спілкувалися і я ненароком цікавився їхніми справами і фінансовим становищем після знімання, і в переважній більшості випадків чув про те, що справи поліпшилися.

Адже, що сталося? Вони просто допустили нову думку про те, що їм житло потрібно знімати не на 3000, наприклад, а на 4000, і життєві обставини змінювалися з надбавкою у фінансах, мінімум на різницю в 1000.

Я не знаю, як це працює, але знаю точно, що ми можемо посилати кудись свої думки і якась сила дає нам можливості їх реалізувати.

Я думаю, що ви винесете корисне зерно з вище прочитаного і зробите свої висновки з приводу запиту «зніму квартиру недорого», про який ви можливо не замислювалися, але надалі він міняв вашу долю, нехай і не значно.