Як зняти квартиру без посередників в Луцьку

 

Що потрібно зробити щоб після укладення Договору найму не опинитися на вулиці без грошей і без квартири?

Наші поради стануть в нагоді всім, хто вирішив самостійно зняти квартиру в Луцьку або здати квартиру в Луцьку.

1. Перш ніж ставити свій підпис під договором найму, перевірте у наймодавця документи на його право розпорядження даною житлоплощею.

Ними є:

- Паспорт;

- Свідоцтво про державну реєстрацію власності;

- Нотаріальна довіреність, яке дає право здавати квартиру (надається, якщо наймодавець не є власником даного житла).

2. Для того щоб вдало зняти квартиру без посередників, варто поспілкуватися зі старшим по під'їзду, конс'єржкою і сусідами з метою з'ясувати, а чи правда перед вами власник квартири, а не аферист, який за підробленими документами збирається здати вам зняту їм квартиру.


Оренда квартир без посередників


3. Розпитайте наймодавця про такі дрібниці, які відомі будь-якому власнику житла: де знаходяться найближчі магазини, школи, садки, умови використання побутовою технікою, що знаходиться в квартирі.

4. Попросіть своїх друзів зателефонувати наймодателю відразу, як тільки ви підпишіть договір найму. Нехай запитають у нього, а здає він квартиру. Тільки дзвінок має бути здійснений до моменту передачі орендної плати.

5. Задумайтесь про доцільність найму квартири, якщо орендна вартість нижча, ніж вартість аналогічних пропозицій в районі або будинку. Якщо при цьому з Вас вимагають велику передоплату гарненько подумайте, перш ніж знімати таку квартиру!

6. Є ще один спосіб підстрахувати себе - в'їжджайте відразу ж, як тільки підпишіть договір і акт приймання квартири.

7. Якщо ви не можете відразу в'їхати в квартиру, то обговоріть з наймодавцем можливість зміни личинок в замках. Це хоч якось гарантує вам не зустрітися з ситуацією, коли в орендованій вами квартирі виявляться інші мешканці.

8. Пам'ятайте, що не один з цих порад не зможе гарантувати вам безпеку зняття квартири без посередників. Квартирні аферисти винахідливі і йдуть на найрізноманітніші хитрощі, для досягнення своїх корисливих цілей.

Бажаючи зняти квартиру на тривалий термін в Луцьку, не пошкодуйте фінансів на оплату послуг кваліфікованих агентів. Повірте, що їх гонорар буде набагато менше, ніж ті суми, які ви можете втратити, наразившись на квартирних шахраїв.