Як зняти квартиру подобово без посередників у Львові

 

Протягом десятків років квартири подобово у Львові - досить прибутковий бізнес для всіх городян. І оскільки попит на них перевищує пропозицію, а власники житла вкладають не надто багато фінансів в рекламу апартаментів, на ринку нерухомості з'явилися посередники.

Як показує практика, вони бувають як поганими, так і хорошими складовими подібного бізнесу. Зокрема, негативної особливістю співпраці з посередником є часте наявність, так званого, зіпсованого телефону. Як наслідок, це призводить до погіршення настрою орендарів, даремної витрати їх часу та збільшення вартості послуг для тих, хто хоче зняти квартиру на добу у Львові. До речі, якщо ви вирішуєте відмовитися від послуг агента нерухомості і знайти квартири подобово самостійно, це не означає, що ви зможете добре заощадити. Все залежить від того, які умови в новому житлі і в скільки його оцінює господар.

Але яким чином шукати житло у Львові, щоб не потрапити на посередника і порадувати себе затишною і комфортною квартирою на добу?


Оренда квартир без посередників


Для початку відкладіть в сторону будь-які друковані ЗМІ. Як показує практика, саме посередники найчастіше дають оголошення в газету. Утримувати якісний сайт в інтернеті їм явно не по кишені. Тому близько 80% посередників стають клієнтами редакцій друкованих ЗМІ. Це значно дешевше, ніж платити за інтернет-ресурс.

Знаючи це, найкраще звернути увагу на інтернет-сторінки гарного сайту, якщо власник квартири подобово виділяє кошти на утримання сайту і стежить за його рекламою, він ретельно і уважно ставиться до свого бізнесу. Тому пропоновані варіанти у вас напевно не викличуть незручностей. Навпаки, - порадують високим рівнем і комфортом.

Особливу увагу приділіть фотографіям кімнат. Якщо вони виглядають реально і буденно, можете бути впевнені, що зустрітися з вами захоче саме власник квартири, а не посередник. Останні використовують фотографії з величезною ретушшю, які виглядають просто бездоганно і далекі від реальної картинки.

Виявити посередника можна і по телефонній розмові. Якщо ваш співрозмовник дуже спокійно і чемно перераховує вам всі меблі, будь-які тонкощі і особливості квартири, напевно ви незабаром станете тимчасовим власником затишної квартири у Львові. Або ж це може означати те, що ви розмовляєте з вельми досвідченим посередником. Будьте уважні!