Як зняти квартиру без посередників в Полтаві

 

Оренда квартири в Полтаві - завдання дуже непросте. Ви можете піти одним з двох шляхів: звернеться до ріелтору або відправитися в самостійне плавання для пошуку прямого орендодавця. Перший варіант буде достатньо витратним, адже крім орендної плати за перший і останній місяці вам доведеться заплатити комісійну винагороду посередникові в розмірі 50% від неї. А послуги менеджера в надійному агентстві з хорошою репутацією недешеві. Отже, ви вирішили заощадити, пішовши по другому шляху. Перше, до чого ви приступаєте - телефонуйте за оголошеннями про оренду, розміщеним в інтернеті і друкованих виданнях. Зовсім скоро приходить розуміння того, що основна частина пропозицій виходить від маклерів і посередників. Яким же чином можна обійти цих підприємливих осіб?


Оренда квартир без посередників


Зберіть веселу компанію з кількох чоловік. Роздрукуйте 70-100 оголошень про те, що хочете орендувати квартиру. Не забудьте вказати всі свої достоїнства: порядність, охайність, платоспроможність. Буквально через пару годин весь район буде знати про ваше бажання зняти квартиру в москве. Ті, хто вже користувався цим методом, стверджують, що дзвінки з пропозиціями починають надходити відразу ж. Це не дивно - у Полтаві дуже багато людей заробляють на здачі житла в оренду. Недоліком такого паперового буму є те, що вам ще якийсь час доведеться відбиватися від наполегливих дзвінків посередників. Але й імовірність отримати пропозицію безпосередньо від господаря нерухомості дуже велика.

Сьогодні в соціальних мережах не зареєстрований хіба що снігова людина. Ми додаємо у друзі знайомих, сусідів, товаришів по службі, соратників по комп'ютерним іграм. Додайте оголошення на своїй сторінці і попросіть друзів зробити репост. У орендодавця буде можливість побачити ваше фото, оцінити надійність і моральність вашої персони, отримати відгуки від знайомих. У пошуку знімною квартири коло спілкування може виявитися дуже корисним. Любителі методу пошуку житла через соціальні мережі стверджують, що варіант перебувати завжди, хоч іноді і з запізненням. Виключіть можливість шахрайства. Розраховуючись, попросіть господаря квартири показати паспорт і підтвердити право власності на нерухомість. Всі домовленості оформляйте суто в письмовому вигляді.