Як орендувати квартиру без посередників в Рівне

 

 Хочу зняти кімнату без посередників в Рівному, - каже собі потенційний клієнт і набирає подібну рядок в інтернеті. Тут же випадає список сайтів, які пропонують послуги з надання житла без посередників. Таких сайтів на тему розвелося дуже багато.

 Ви ніколи не думали, навіщо людям створювати сайт, витрачати гроші на створення, розкрутку, щоб безкоштовно пропонувати клієнтам послуги з надання житла? Адже для того, щоб мати бази власників квартир, потрібно виконати велику роботу, причому робити це потрібно щодня, щогодини, в режимі реального часу.


Оренда квартир без посередників


Це під силу великим інформаційним порталам, таким як міська служба Квартирне питання, яка має цілий штат співробітників. Тому й абонентська плата на таких порталах чимала, вона по кишені тільки агентствам нерухомості, адже людям за роботу треба платити. Побіжний перегляд сайтів, які пропонують квартири без посередників, наводить на думку: вже скільки разів твердили світу ... Про що твердили? Та про те, що безкоштовний сир тільки в мишоловці.

Всі ці нібито безкоштовні сайти, пропонують вам, в кінцевому рахунку, заплатити за інформацію щоб зняти квартиру в Рівному. Деякі пропонують абонентську плату, інші пропонують привабливі пропозиції. Але, щоб дізнатися номер телефону орендодавця, Вам знову доведеться заплатити. Гроші правда невеликі, не шкода, але от питання. А звідки у цих діячів цілі бази квартир власників? Навіть у агентств трохи квартир від власників. Хоча власник житла в Рівному схильний віддати своє житло на здачу агентству нерухомості. Чому?

1. Для нього ці абсолютно безкоштовні.

2. Менше клопоту. Прийдуть подивляться агенти, сфотографують, дадуть рекламу, приведуть клієнта, який повністю влаштує орендодавця. Укладуть офіційний договір. Власнику так спокійніше.

Шахраї міцно влаштувалися в соціальних мережах. Основні схеми шахрайства в оренді. Вони створюють групи з оренди, де ловлять довірливих громадян.

Є сайти, які пропонуючи зняти квартиру без посередників, насправді пропонують дороге подобове житло. Адже це не зовсім те, що потрібно людям, які шукають житло на тривалий термін. Я розумію ваше бажання зняти квартиру без посередників, але головне при цьому не попастися в черговий лохотрон.