Як зняти квартиру без посередників в Сумах

 

Зняти квартиру, здавалося б, справа не хитра. Однак, якщо задуматися, то стає зрозуміло, що одним вдається зняти квартиру за прийнятну плату, а іншим - в три дорога. Кожен з нас, стикаючись з проблемою житла, хоче зняти квартиру з усіма зручностями, без докучливих сусідів і за доступну плату.

Для того, щоб вам вдалося так зняти квартиру, потрібно шукати варіанти без посередників. Тут є кілька варіантів:

1. Розпитати всіх можливих знайомих, чи не знають вони, як зняти квартиру без посередників? Можливо, Вам і порадять кого-небудь. Може бути вони самі з'їжджають і порекомендують Вас господарям.

2. Дати оголошення про те, що вам потрібно зняти квартиру без посередників. Коли вам стануть дзвонити, залишиться лише вибрати найдешевші ціни і найкомфортніші умови для проживання. Майте на увазі, що в 98% випадках Вам будуть дзвонити з пропозиціями варіантів ріелтори, так як у них є власні напрацювання, зв'язку та бази квартир. Але послуги вони надають тільки платно!


Оренда квартир без посередників


3. Звертати увагу на оголошення. Іноді вдається зняти квартиру, завдяки звичайним оголошеннями в газеті, в Інтернеті або навіть на вулиці. Не ведіться на особливо низькі ціни, так як це це може бути звичайним лохотроном. Зняти квартиру в Сумах по самій економною ціною на початок 2015 року - від 1500 гривень на місяць. Дешевше - НЕ биваті. Додатково Ви будете оплачувати витрати за світло і воду за лічильниками.

4. Будьте обережні з оголошеннями від інформаційних агентств, пропозиції житла від них привабливі нереально низькою ціною оренди. Головна відмінність їх діяльності від роботи справжніх ріелторів - вони просять заздалегідь внести передоплату. Тобто, Ви приїжджаєте до них в офіс і підписуєте договір. Після підписання договору на надання інформаційних послуг Ви вносите гроші, а Вам видають телефони та адреси неіснуючих господарів і квартир.

Для того, щоб зняти квартиру вдало, перед оплатою потрібно подивитися ті умови, в яких вам пропонують жити. При цьому не піддавайтеся на хитрощі господарів, які дадуть можуть дозволити вам лише мигцем поглянути на квартиру, ваша мета - зняти квартиру, яка буде зручною і вигідною для вас, а не для збільшення добробуту чужих людей.