Як зняти квартиру без посередників в Херсоні

 

Як зняти квартиру без посередників в Херсоні? Найкраще шукати квартиру через знайомих і їхніх знайомих знайомих. Для цього в першу чергу варто звернути увагу на соціальні мережі, таку, наприклад, як "Вконтакте". Оголосіть у себе в статусі, що хочете зняти квартиру і попросіть натиснути кнопку "Розкажіть друзям". При цьому максимально вигідно уявіть себе - хто знімає квартиру. Або це порядна сім'я з 2-х чоловік, або це тихі та спокійні студенти ...

Уявіть себе з вигідних сторін, вкажіть номер телефону і місто, в якому хочете зняти житло ... (Друзі у Вас, напевно, з різних міст). Повторюйте це оголошення у себе в статусі не рідше одного разу на день. Бажано міняйте формулювання, щоб воно по різному виглядало і було максимально помітно, доброзичливо і привабливо. Далі в соціальних мережах є тематичні групи.


Оренда квартир без посередників


У групах в коментарях або на стінах розмістіть своє оголошення. Обов'язково напишіть, що готові запропонувати - або передоплату за 3 місяці, або спокій, збереження квартири, чистоту і порядок. Для різних верств населення важливо різне. Бабуся легше відреагує на Спокій і порядок, ніж на високу ціну. З'ясуйте, які газети у Вас в регіоні найбільш популярні для даної теми.

Як правило, побачити оголошення раніше, ніж вийшла газета, можна на сайті газети, або купити в офісі попередній начерк газети. Агентства заздалегідь беруть оголошення з ще не вийшла газети і прозванивают, посилаючи туди своїх клієнтів. Оголошення краще писати крупно і з "локшиною" - відривними талонами. Не в кожного в кишені знайдеться ручка, а папірець збережеться "на пам'ять".

Цікавий так само спосіб знайти квартиру в оренду - оголошення на під'їздах. Для цього виберіть "цільової" район. Виходячи з мотивів: "де подешевше", або "близько до роботи" ... Цілком імовірно знайти "квартіросдателя" в тих районах, де побудовані нові будинки і якраз здаються. Особливо там, куди багато переселяються з півночі. Так, наприклад, моя тітка здала мені квартиру подруги-Сварник, і після в ній жили 5 квартиронаймачів, знайдені через друзів і знайомих. Ціна за оренду була нижче ринкової на 30%.

Не забувайте про найефективніший спосіб пошуку оренди квартири без посередників - в інтернеті в соціальних мережах. Так як це виключає можливість переплати і викличе до Вас довіру, так як Ви - знайомий знайомого.