Як зняти квартиру без посередників в Хмельницькому

 

Знайти сьогодні квартиру в Хмельницькому самому дуже складно. Більшість оголошень, які ви бачите в Інтернеті, газетах, та й на ліхтарних стовпах робляться агентами, хоча зовні відрізнити агентську оголошення від приватного практично не можливо.

Почати пошуки квартири слід з опитування всіх знайомих, чи є у них квартири, які вони збираються здати, але не знають, кому. Звичайно, шанси знайти походящей житло дуже невеликі. На одного орендодавця знайдеться добрий десяток друзів, родичів і родичів друзів, які мріють зняти житло без посередників. Далеко не факт, що в якості квартиронаймача виберуть вас.

До того ж, власник квартири віддасть перевагу здати її незнайомій людині, але дорожче. Та й вигнати його буде набагато простіше. А деяким і зовсім ніяково отримувати гроші з друзів, але й дохід втрачати не хочеться.

Більше 90% повідомлень, які публікуються на різних мережевих ресурсах в рубриці «оренда квартир в Хмельницькому» або навіть «оренда без посередників в Хмельницькому», написані саме агентами тобто посередниками. На інших сайтах оголошень агентів - 100%. Квартиру дійсно без посередників від прямих орендодавців можна знайти неформальних ресурсах: форумах, соціальних мережах і в блогах. Агенти є і тут, але не намагаються приховати свою діяльність, а відразу називають розмір комісії.

От тільки ті, хто розміщують свої оголошення прекрасно знають реалії ринку і плату вимагають відповідну: анітрохи не нижче середньоринкової, а часто навіть вище.

Це один з найбільш неефективних способів. Майже всі оголошення - підступи агентів. Більшість орендодавців не платять податки з доходу, а тому намагаються його не афішувати. Так, звичайно, шквалу дзвінків від посередників вам уникнути навряд чи вийде.

Звичайно, можна і самому спробувати розклеїти оголошення в тому районі, де ви хочете знайти житло. Правда, якщо ви вирішили зайнятися цим, то готуйтеся втратити на пошуки не один день, а то й тиждень, бо обмежуватися десятком листівок не має сенсу. Краще всього зробити «масову інформаційну атаку» і розклеїти НЕ мінімум двісті оголошень на під'їздах, різних будинках і дворових дошках оголошень.

Велика спокуса наклеїти свої листівки в людних місцях, таких як метро та автобусні зупинки, але робити цього не варто - даний спосіб малоефективний. Люди в таких місцях не витрачають час на читання рекламних оголошень, тому що більшість з них зроблені шахраями, які пропонують шалені заробітки і «роботу в офісі з людьми і документами». Та й тривалість життя оголошення буде вкрай мала: через пару годин його може прибрати двірник, або новий расклейщик заклеет його іншим оголошенням.