Як орендувати квартиру без посередників в Чернігові

 

Ще зовсім недавно зняти квартиру на короткий термін - було не просто проблемою, а глобальним завданням для тих, кому необхідна квартира на добу або декілька діб в Чернігові без посередників. Багато власників квартир вважали за краще брати квартирантів на тривалий термін і з повною оплатою. При цьому хитрі господарі висували масу вимог до потенційних клієнтів і вибирали із загального числа найбільш підходящих мешканців.

Перевага віддавалася тим бажаючим зняти квартиру, які перебувають у законному шлюбі, не мають маленьких дітей, не тримають тварин і відносяться до певної вікової категорії. Сьогодні все зовсім інакше. Багато господарів, які мають зайві квартири, давно зрозуміли, що підняти і виграти Джек-пот можна не тільки на зразкових сім'ях, а й на тих, хто потребує житла на короткий термін. Адже, по суті, кому потрібна квартира на добу або декілька діб в Чернігові Це приїхали у відрядження, це бажаючі побути наодинці і подалі від цікавих очей закохані, це ті, хто приїжджає вчитися і здавати сесії - клієнтів буде багато, пропозицій б вистачило.


Оренда квартир без посередників


 Зручна квартира на добу в Чернігові без посередників і тим, що її вартість зазвичай значно дешевше, ніж номер у готелі, а умови - набагато краще. Та й відчуття домашнього комфорту відіграє величезну роль. Для того, щоб зняти квартиру, можна звернутися в агентство з нерухомості або підшукати варіант самостійно. Звичайно, самостійно знайти те, що потрібно, набагато складніше. Адже в оголошеннях не вказується, що сдаваемая квартира на добу надається не агенством, а самим власником.

 Якщо пощастить, то знайти самому підходящий варіант цілком можливо. У цьому випадку економія буде найбільш відчуватися. Адже у вартість житла не увійде гонорар агенту за надані послуги. Але, коли час підтискає, все-таки звернення до професіоналів неминуче. В агентстві клієнту нададуть всілякі варіанти зі сдаваемой житлоплощею. Залишиться тільки вибрати підходящий варіант. Але не можна забувати і про підводні камені, які зустрічаються на кожному шляху. По-перше, не варто оплачувати роботу агента відразу.

 Спочатку хай все-таки надасть хоча б частину послуг. По-друге, перед укладанням договору, уважно його прочитати і обговорити всі спірні деталі. Це дасть гарантію, що послуга буде якісною і після поселення не виявиться, що знімається квартира на добу давно продана іншому власнику або в ній живуть інші постояльці-сусіди. кращі квартири на добу в Чернігові