Як орендувати квартиру без посередників в Черкасах

 

У будь-якому випадку практично кожен з читачів стикався з тим що при пошуку квартир в Черкасах часто нариваєшся на посередників.

Кілька слів про посередників. Коли у власника квартири з'являється бажання її здати, йому достатньо зателефонувати агенту і той швидко організує весь процес. Посередник найчастіше бере з здобувача 50% або 100% комісії від місячної вартості найму. При цьому агент не стає стороною в договорі і не несе ні за що відповідальності.


Оренда квартир без посередників


На сьогоднішній день, коли інтернет-сервіси безпосередньо зводять продавців і покупців самих різних товарів і послуг, виглядає дикувато, що людському фактору на ринку оренди квартир є ще. Але сила інерції і банальна лінь визначать такий стан речей, знайти оголошення про здачу квартири безпосередньо від власника дуже складно. Дійсно, треба ж змусити себе зареєструватися на сайті безкоштовних оголошень, ввести опис і викласти фото своєї квартири.

Разом з тими, хто принципово не готовий платити великі суми грошей незрозумілим людям незрозуміло за що, може розібратися в способах пошуку «прямих» оголошень.

В принципі місць для пошуку небагато:

1. У першу чергу дошки оголошень основна з них - ОLX

2. Соціальні мережі та втом числі ВКонтакте

3. Можна знайти квартиру через друзів і знайомих

Успіхів вам у пошуку житла !!!