Як зняти квартиру без посередників в Тернополі

 

Зовсім недавно, людина, що бажає знайти знімне житло в Тернополі, збирав всі існуючі рекламні газети, обводив в них оголошення і починав методичні дзвінки по всіх вподобаним телефонами. Гарантій того, що відомості надає власник квартири або кімнати, а права володіння і власності не були вже десять років тому передані третім особам, не існувало, але іноді траплялися вдалі варіанти. Слід визнати, найбільш завзяті громадяни домагалися успіху.

Варіантів пошуку знімного житла в усі часи існувало безліч. Зверталися в житлові агентства тільки самі зневірені або нетерплячі громадяни. Можливості інтернету розширили межі пошуку, але багато разів збільшили ризики: подібні угоди ми обговоримо окремо. Поки підемо простим логічним шляхом.


Оренда квартир без посередників


Людині з причини непростих життєвих обставин потрібно тимчасовий дах над головою, пристойні сусіди, комунальні зручності і розвинена інфраструктура в крокової доступності (магазинчики, фітнес-клуб, суші-бар та інші принади цивілізації). Бажано зняти таку квартиру недорого і без посередників. Де слід шукати таку «землю обітовану» розглянемо покроково.

Повідомте про свої проблеми з житлом всіх родичів, знайомих і дайте їм наказ обов'язково продовжити таку інформаційно-пошукову ланцюжок. Зазвичай в колі близьких вам людей знаходиться людина, яка на кілька років їде в Зімбабве або просто не знає, кому здати зайву квартиру.

Проведіть моніторинг серед своїх колег по роботі. Житлові умови кожного з них легко дізнатися з офісних або виробничих пліток. Ступінь їх жадібності доведеться оцінювати після перших виплат, але зняти квартиру без посередників (позбавляючи себе від виплати комісійних відсотків) в даній ситуації цілком реально.

Систематичний пошук в ЗМІ. Багато місцеві видання з радістю друкують оголошення про здачу житлоплощі, але до 80% таких повідомлень виведуть вас не на власника житлового приміщення, а на уповноваженого агента (читай, посередника). Шпальти газет викуплені ріелторами, тому ваш крик про допомогу і нужді в тимчасовому житлі, швидше за все, буде препарований на їхньому столі або просто викинутий у сміття.

Мережевий варіант. Люди, які намагалися вирішити багато свої проблеми в інтернеті, давно переконалися, що на ложку правди тут припадає 10 ложок брехні (хитрості, обману, мухлежа, називайте як завгодно). Пошуковики виведуть вас на живий форум, відфільтровані майданчики, де можна зняти квартиру без посередників (від власника), але це вже споконвічне брехня. Редагування, формування та оформлення дощок оголошень для таких сайтів коштує чималих грошей, тому в особі даних компаній ми маємо все тих же (але вже віртуальних) посередників, які заважають вам зняти квартиру.

Розірвати договір найму без вагомих підстав власник житла може тільки в судовому порядку. Всякий строковий договір, оформлений відповідно до встановленого законом прядки, стає для наймача гарантією спокійного проживання в квартирі, яку йому вдалося зняти.

Насправді, підібрати підходящий варіант знімного житла за наявності грошей досить просто.