Подобова оренда житла у Вінниці

У зв'язку з підвищеним попитом, підвищується кількість пропозицій потижневої, подобової, погодинної оренди житла у Вінниці. До того ж готелю не мають можливості надати гідні номера за прийнятною ціною. Дешево - означає готель розташований у дальньому від центру районі або «не в кращому» стані ремонту. Але за готель в центрі та ще з хорошим ремонтом доведеться викласти пристойну суму. У слідстві цих фактів ми спостерігаємо все частіше оголошення в ЗМІ та інтернеті «подобова оренда квартир від власника», «здам квартиру подобово, погодинно», «господар здасть свою квартиру подобово» і т.д. Дійсно оренда квартири від господаря виглядає привабливо і вигідно з економічної точки зору. Ви не платите комісію агентству нерухомості, а головне Ви не переплачуєте подвійний тариф готелю.

Як звичайно в таких випадках присутні кілька моментів, які не можна залишати без уваги. За останній час збільшилися шахрайства в цьому напрямку - оренди квартир у Вінниці подобово. А сенс афери в тому, що аферист сам знімає квартиру подобово або ж тривало, дає рекламу, і перездає її одночасно багатьом бажаючим. Шахрай представляється ким завгодно - господарем, менеджером агентства нерухомості, братом - другом господаря або ж просто грубіянить у відповідь на питання: «а на яких правах Вам належить ця квартира?». З рекордів міста Вінниці, одна квартира подобово була перездати на один час відразу 16 клієнтам. Для того щоб не попастися на виверти шахраїв уважніше ставитеся до оренди квартир у Вінниці подобово і звертайте увагу на деякі деталі: - не можна радіти низькій вартості квартири від господаря.


Оренда квартир без посередників


Перегляньте аналоги в ЗМІ, зайдіть на сайти агентств нерухомості і вивчіть цінову політику подобової оренди. Вартість квартири нижче аналогічних пропозицій повинна Вас більше налякати, ніж порадувати. Задумайтесь на хвилинку, адже будь-яка квартира вимагає хорошого ремонту, квартиру необхідно регулярно прибирати (20-50 грн. За прибирання), заміна постільної білизни та рушників (20-35 грн. / День), оплата електроенергії, води, опалення та ін. Комунальних послуг (200-400 грн / міс), плюс ще амортизація меблів і техніки. Навіть за скромними підрахунками (враховуючи дохід власника), економічно не вигідно здати квартиру подобово в центрі Вінниці менше 200 гривень. - Також насторожує, коли «господар квартири» вимагає оплату відразу за весь термін оренди. У Вас є право оплачувати за кожну добу оренди або ж частинами. Не звертайте увагу на фрази: «У мене багато клієнтів, які готові заплатити повністю.» Якби було багато квартиру вже б зняли. У шахраїв основна мета - отримання максимальної вигоди в короткий термін (3-5 годин, максимум 1 день).

Та саме за цей короткий час квартиру перездають багатьом клієнтам. - Ніколи не давайте свій паспорт у заставу! Це дуже небезпечно, а також протизаконно! При оренди квартир подобово власник має право переписати Ваші дані або ж скласти договір оренди. Ви також можете зажадати від хазяїна його паспорт. При недовіру господареві квартири попросіть родичів або друзів зідзвониться з ним і зняти квартиру на теж час, що і Ви.

Звичайно ж всім нам хочеться довіряти людям, але свою кишеню ближче. Але як свідчить стара мудре прислів'я: «Скупий платить двічі». Тому, як один з рад - звертайтеся в перевірені агентства нерухомості, який мають порядну репутацію, свій сайт з пропозиціями по оренді та купівлі - продажу нерухомості, у яких є досвід в цьому бізнесі і які можуть Вас застерегти від різних видів шахрайства. А зняти квартиру подобово від господаря, бажано по рекомендації колег, знайомих, друзів і т.д. Удачі в пошуку і гарного дня!