Які документи потрібні для оренди квартири?

Аферист на орендованій квартирі у Львові за одну добу «заробив» 7,5 тис. Доларів !!!!

Експерти кажуть: орендарі винні самі, так як часто вони не перевіряють не те що правовстановлюючі документи, а навіть паспорт у людини, яка здає їм нерухомість в Львові. Цим вони самі провокують шахраїв і аферистів використовувати одну з найпоширеніших схем обману на ринку оренди нерухомості.


Оренда квартир без посередників


Отже. Минулого тижня чоловік на день зняв квартиру у Львові в центрі міста. За добу він ухитрився «здати» дану квартиру ще 2 квартиронаймачам на тривалий термін, при всьому при цьому, брав з них передоплату. Тим самим, підприємливий чоловік заробив за минулу добу 7,5 тис. Доларів. Це одна з найбільш часто зустрічаються схем афер з орендою нерухомості у Львові. Зловмисники на короткий термін (подобово) знімають квартиру і тут же перездають її, як можна більшій кількості бажаючих, взявши передоплату за кілька місяців вперед. Майбутні мешканці зазвичай винні самі, так як часто вони абсолютно не перевіряють документи на квартиру і паспорт у людини, яка здає їм нерухомість. Спрацьовує стереотип: раз людина знаходиться в квартирі, відкрив їм двері, значить він господар і все в нормі. Коли через кілька днів афера розкривається, то зустріч ошуканих людей один з одним і з справжнім господарем квартири у Львові нічим хорошим для «горенанімателей» не закінчується.

Само собою, ніхто з них не має право жити в даній квартирі, а повертати гроші доведеться через суд, якщо шахрая знайдуть правоохоронні органи, звичайно. Уникнути афери на ринку оренди нерухомості просто, досить дотримувати декілька нескладних правил: знімайте квартиру у Львові через надійне агентство, перевіряйте документи господаря (правовстановлюючі, паспорт, прописка), намагайтеся уникати великий передоплати (норма - 2 місяці), укладайте договір оренди, передачу грошей фіксуйте розписками.