Оренда квартир в Києві - обережно шахраї!

Ринок нерухомості Києва - благодатна живильне середовище для різномастих шахраїв і аферистів.

Про те, як не зняти віртуальну квартиру в Києві читайте далі. У нашому місті останнім часом збільшилася кількість випадків оренди віртуальних квартир. Т. е. Довірливим орендарям показують замість квартири в Києві тільки нібито її фото в інтернеті (за ціною 1500 - 2000 гривень) і тут же відразу пропонують підписати договір оренди на тривалий термін.


Оренда квартир без посередників


Здам квартиру в Києві на тривалий термін, недорого - такими оголошеннями сповнений ринок нерухомості Києва. І в багатьох випадках за ними стоять шахраї. Вони можуть представлятися як власниками нерухомості, так і ріелторами.

Посилаючись на зайнятість і поспіх, на прохання майбутнього орендаря показати квартиру - показують її фотографії. На фотографіях квартира в Києві за привабливою ціною, з ремонтом, в хорошому місці і клієнти поспішаючи отримати хороший варіант віддають гроші на місці. Природно після підписання договору оренди та оплати проживання, вони їдуть за вказаною адресою, але обіцяної недорогий і красивою квартири в Києві не виявляють.

Правоохоронні органи нашого міста визнають, що постраждали від цієї афери досить багато. Але з суді на сьогоднішній день знаходиться тільки одна справа подібного характеру. Хочемо дати вам кілька, здавалося б, банальні, але, тим не менш, корисних порад, як безпечно зняти квартиру в Києві:

1. З приводу оренди звертайтеся тільки в солідні великі, перевірені роками, а так само вдячними клієнтами - кращі агентства нерухомості Києва

2. Підписуйте договір оренди і оплачуйте вартість проживання в орендованому приміщенні тільки після того, як особисто огляньте квартиру і тільки після надання вам необхідних документів - це паспорт з пропискою, правовстановлюючі документи на нерухомість, довідка з ЖЕКу, технічний паспорт тощо.

3. Вимагайте чек або розписку про отримання грошових коштів.

4. Не вірте в надто привабливі ціни на оренду, квартир у Києві, які коштують менше, ніж 1500 гривень за місяць проживання - днем з вогнем не знайти (якщо тільки житло не здає вам друг або ж близький родич сім'ї). На сьогоднішній день стандартна, середня вартість оренди однокімнатної квартири в Києві не менше 1800-2200 грн. Якщо дотримуватися всі ці правила, то ринок нерухомості Києва буде для вас безпечним.