.

Як зняти квартиру без посередників на тривалий термін

Всі хто колись стикався з пошуком житла, знають, що цей процес забирає багато сил і часу. А якщо потрібно довгострокова оренда, то завдання ускладнюється ще більше. Послуги посередників далеко не всім по кишені, тому щоб заощадити багато хто намагається підшукати собі потрібний варіант самостійно. Але перед здобувачем встає цілий ряд питань: як обійти ріелторів, як не попастися на виверти шахраїв і які найбільш ефективні способи пошуку.

У першу чергу потрібно визначити критерії, що саме ви шукаєте: будинок або квартиру, скільки кімнат, наявність меблів, побутової техніки, інтернету, чи далеко житло від транспорту, ваш бюджет. Визначившись з цим можна безпосередньо приступати до пошуку. Існує кілька способів, які в комплексі можуть привести до бажаного результату.


Продаж нерухомостi без посередників


Першим з таких варіантів є розміщення власного оголошення на всіх популярних ресурсах, інтернет-майданчиках вашого міста. При цьому щоб уникнути настирливих дзвінків обов'язково вкажіть в оголошенні «Зніму без посередників». Також діє принцип сарафанного радіо. Поцікавтеся у своїх друзів, знайомих може хтось здає квартиру, якщо у вас є своя сторінка в соціальній мережі, розішліть крик про допомогу по всім друзям.

Зверніть увагу і на відповідні тематичні групи, але тут слід проявити обережність, тому що дуже багато оголошень прикидаються приватними, але розміщених агентами. Цей процес можна поєднати з іще одним дідівським методом, розклеюванням оголошень в районі, де ви планує орендувати квартиру. Пам'ятайте, що ваше оголошення буде не єдиним, тому краще, щоб воно якось виділялося за кольором, і містило великий шрифт.

Коли, відсіявши безліч невідповідних варіантів, ви підібрали те, що вас зацікавило, постає наступне питання - як вибирати? Оглядати житло необхідно особисто, в ході телефонної бесіди запитайте у господаря відомості щодо транспорту, розташування магазинів, школи, ті деталі, які може знати тільки власник квартири. Шахраї, як правило, не володіють такою інформацією.

Варто ретельно перевірити документи підтверджують право власності на квартиру і паспорт. З'ясувати, хто ще прописаний в квартирі, скласти договір оренди і не платити ніяких грошей до моменту підписання договору. Будьте пильні і обережні, проявіть терпіння і уважність. Успіхів вам у пошуку житла!