На який термін підписувати договір оренди

Доросле життя, студентські роки, свобода або просто затишне сімейне вогнище - все це причини того, що люди шукають собі окремий куточок у світі. Але дуже часто, чи то через високу вартість квартир, будинків, чи то маленький дохід людини ми не можемо дозволити собі купити власне житло, тому дуже часто для того щоб відчути справжню доросле життя або ж просто жити окремо від батьків люди приходять до такого непоганому варіанту , як найм житла.

Тільки от дуже часто наші громадяни боятися здавати своє житло або ж навпаки орендарі часто стикаються з аферистами і в результаті отримують замість квартири «букетик» розчарування. Тому дуже важливо для спокійного, розміреного життя, простого затишку потрібно правильно укласти договір найму житла.


Продаж нерухомостi без посередників


Цей договір в деякій мірі буде служити гарантом прав як орендаря на дах над головою, так і орендодавця на оплату і збереження його майна. Загалом, договір найму житла можна детермінувати, як згода між сторонами, які іменуються орендарем та орендодавцем, предметом якого виступає житло, що має передаватися орендарю за своєчасну плату. Значить цієї договір виступає оплатним, двостороннім, як терміновий так і безстроковий.

Важливим виступає форма договору, загальним правилом встановлюється письмова форма, але в деяких випадках потрібно нотаріальне посвідчення (наприклад, якщо договір передбачає термін більше 3 років). Договір в першу чергу повинен бути уважно вивчений сторонами і підписаний. У наш час нотаріальне посвідчення договору крайня рідкість і це дуже погано, проблема полягає в тому, що орендодавці просто не хочуть платити податки, які встановлює законодавство за здачу житла.

Для найбільш ефективного укладення договору потрібно дотримуватися такі правила: в першу чергу потрібно упевниться в реальності людини орендодавця, це може бути зроблено за допомогою перевірки його документів, також потрібно переконається в тому чи має право ця людина здавати жілье- це перевіряється шляхом огляду різного виду документів (свідоцтво про приватизацію, про право власності або інші документи).

З приводу самого договору, то він повинен містити реквізити сторін - прізвище, ім'я, по батькові. Також сторони повинні вказати в договорі про спосіб оплати та розмірі, а також відповідальності сторін та дострокового розірвання договору. Важливе зауваження будьте пильні і все у вас вийде.