::cck::29::/cck::
::introtext::

Типовий договір оренди нежитлового приміщення

Для того щоб зняти приміщення з нежитлового фонду в оренду потрібно укласти типовий договір оренди нежитлового приміщення з арендодателем.Для того щоб відкрити магазин з продажу одягу або кафе в першу чергу необхідно підходяще для цих цілей приміщення. Однак підприємці далеко не завжди можуть дозволити собі придбати приміщення в особисте користування тому як правило вони звертаються до оренди офісних майданчиків. Для цього існує безліч рішень - можна звернутися в спеціалізоване агентство можна попитати знайомих можна зайнятися пошуком самостійно. Звичайно найбільш безпечним варіантом пошуку є перший.


Оренда нерухомостi без посередників


Орендна ставка буде залежати від ряду факторів - місця розташування площі офісу і багато чого іншого. Наприклад якщо діяльність фірми увазі регулярний прийом клієнтів то керівнику слід подбати про наявність зручного під'їзду і автостоянки і близькості до транспортної розв'язки. Наважуючись на оренду офісу варто слідувати деяким правилам які допоможуть звести ризики до мінімуму. Як і на будь-якому іншому ринку випадку обману і шахрайства на ринку нерухомості не рідкість.

Потім слід переконатися в тому що особа з яким ви будете мати справи має юридичні повноваження на підписання будь-яких паперів та договору. З особливою ретельністю слід перевірити правомочність представника якщо в ролі орендодавця виступає ТОВ, ВАТ чи ЗАТ тому що повноваження керівників таких підприємств регламентуються безпосередньо законодавством залежно від балансової вартості підприємства і величини угоди. Договір укладати обов'язково. це допоможе уникнути можливих непорозумінь і спірних питань у майбутньому. У договорі має бути вказаний розмір орендної ставки валюта допомогою якої будуть проводитися розрахунки умови зміни валюти і власне орендної плати.

Дія договору починається безпосередньо з дня підписання акта про передачу майна і власне передачі приміщення в руки орендаря. Дія договору залежить від умов - до року і безстрокове.

Бізнес в даний час дуже динамічний і непередбачуваний і коли-небудь практично перед кожним керівником тієї чи іншої фірми постає необхідність оренди офісу. Як не помилитися як не втратити грошові кошти фірми? Оренда комерційної нерухомості зокрема офісів справа відповідальна непросте багате різними нюансами і деталями. Природно щоб правильно зняти офіс потрібно врахувати ці тонкощі і вжити належних заходів для отримання підсумкової мети - оренді офісу.

Перед тим як зняти офіс треба розібратися що являє собою сучасна оренда офісів і додатково визначитися за основними критеріями вибору офісних приміщень. Це насамперед місце розташування офісу його площа а також категорія до якої відноситься орендований офіс. Важливо мати на увазі що сучасна оренда офісів відбувається як самостійно так і через агентства нерухомості займаються орендою комерційної нерухомості.

Самостійна оренда комерційної нерухомості пов'язана з деякою ступенем ризику і для орендаря офісного приміщення і для орендодавця. Більше того орендарям офісних площ самостійно варто мати на увазі що така угода відніме багато часу який буде витрачено на перегляд приміщень. При цьому від орендаря потрібно бути обізнаним про обстановку на ринку комерційної нерухомості і мати колосальні пізнання в області законодавства і юриспруденції.

::/introtext::
::fulltext::::/fulltext:: ::cck::29::/cck::