::cck::34::/cck::
::introtext::

Договір дарування на квартиру

Подарувати квартиру, кому б то не було, зовсім не просто - це вам не дарування самої звичайної речі. Факт дарування вами обов'язково підлягає реєстрації згідно законодавчій базі країни. Найбільш важливо при всьому цьому виконати правильне оформлення документації, щоб потім через роки у обдаровуваного людини не виникло жодних проблем з нерухомістю, що знаходиться в розпорядженні. Як саме оформити договір дарування нерухомості? Які необхідні документи? Який податок потрібно сплатити?

Дарчий - це письмовий договір, згідно з яким передає власник нерухомості її у власність іншій особі, причому робить це абсолютно безоплатно. На нерухомість порядок оформлення дарчої регламентується законом України, Цивільним кодексом.


Оренда нерухомостi без посередників


Договір дарування квартири, або як його часто називають дарча, документ, який оформляється в письмовому вигляді і засвідчується нотаріально. Відповідно до такого договору особа, яка дарує, дарувальник, передає безоплатно одаровуваному права власності на квартіру.Только в цьому випадку (письмово і нотаріально) право власності на квартиру переходить від однієї особи до іншої. У випадках усної домовленості, що часто зустрічається в сім'ях, право власності після смерті власника квартири переходить на умовах оформлення спадщини.

У разі якщо дарувальник з яких-небудь причин бажає відсунути в часі факт передачі права власності на квартиру, полягає консесуальний договір дарування квартири, тобто такий договір буде вважатися набрав чинності тільки після закінчення певної дати. Договір дарування квартири також як і договір купівлі-продажу квартири вимагає згоди чоловіка / дружини дарувальника, причому навіть у випадках, якщо квартира оформлена тільки на дарувальника.

Іноді помилково вважають, що можна скоротити накладні витрати при купівлі / продажу нерухомості, якщо замість договору купівлі-продажу квартири укласти договір дарування квартири. Це не так. Дарування квартири також оподатковується як і її купівля або продаж і на відміну від договору купівлі-продажу квартири, договір дарування є більш ризикованим варіантом процедури купівлі квартири.

Вартість оформлення договору дарування квартири залежить від її оцінної вартості, громадянства сторін, ступеня споріднення дарувальника та обдаровуваного, умов і строків придбання квартири у попереднє оформлення дарчої час. Для уточнення деталей вартості оформлення і складання правильного договору, який захистить всі сторони, зв'язуйтеся з нотаріусом.

Необхідний список документів для дарування: паспорта та податкові номери сторін правовстановлюючі документи на квартиру технічний паспорт довідка №3 про склад сім'ї

::/introtext::
::fulltext::::/fulltext:: ::cck::34::/cck::