::cck::45::/cck::
::introtext::

Рамковий договір

Рамкова угода - документ, який визначає домовленість сторін про те, як буде відбуватися співпраця. Згодом ці домовленості мають (ймовірно, з деякими змінами) втілитися в контракті. Умови рамкової угоди не є остаточними і деталізованими.

Рамкова угода - договір, в якому визначається якась частина умов поставок, встановлюються принципи співпраці, але можуть бути не визначені окремі істотні умови (конкретні обсяги закупівель, ціни, терміни і т. Д.). Рамкова угода не повинно порушувати антимонопольне законодавство, а особа, яка його укладає, повинно мати відповідні повноваження.


Оренда нерухомостi без посередників


По суті рамковий договір - це договір, укладений або на тривалий період часу, або на невизначений набір послуг (поставок, та чого завгодно). Але в кожному разі рамковий договір передбачає необхідність укладення додаткового договору, в якому чітко прописуються зобов'язання сторін, відповідальність, ціна, строки і т.д.

Приклад рамкового договору: договір кредитної лінії. Банк зобов'язується відкривати клієнту кредити на певних умовах (відсотки від і до) в такі-то терміни і т.д. По кожному окремому кредиту укладається кредитний договір відповідно до умов рамкової.

Тобто в принципі це угода, що містить в собі загальні моменти і принципи співпраці. Зазвичай він однаковий для всіх партнерів того, хто його укладає. До нього зазвичай полягає більш предметний договір, в якому міститися конкретні умови роботи з конкретним контрагентом - умови поставки, знижки, банківські відсотки, пені, обсяги продажів, додаткові послуги.

::/introtext::
::fulltext::::/fulltext:: ::cck::45::/cck::