::cck::46::/cck::
::introtext::

Консенсуальної договір

Консенсуальної договір - цивільно-правовий договір, який визнається укладеним з моменту узгодження істотних умов сторонами. Більшість цивільно-правових договорів відноситься до консенсуальних (наприклад, договір купівлі-продажу, договір найму, договір поставки та ін.). Консенсуальної договір не вимагає яких-небудь умов з оформлення та виконання, окрім як обопільна згода сторін на його укладення.


Оренда нерухомостi без посередників


У чому ж основнеая різниця між реальним і консенсуальних договорами? А вона полягає в наступному: Зрозуміло, що консенсусний вважається укладеним з моменту підписання його сторонами (як тільки прийшли до угоди з усіх істотних умов). Реальний - укладено з моменту передачі речі (незалежно від того підписували вони цей договір чи ні).

Але от питання - за укладеним реальному договором в праві чи сторона, яка повинна отримати річ, вимагати її передачі? Або в цьому і є суть реального договору, що між сторонами немає ніяких зобов'язань, незалежно від підписаних паперів, поки річ не буде передана?

Іншими словами, якщо ми прописуємо таку фразу в договорі: "особа А зобов'язане передати річ особі Б" - то такий договір вже автоматично буде консенсусним? Адже прописуючи такий обов'язок ми робимо наступну передачу речі лише формальністю, обов'язковою умовою виконання договору.

::/introtext::
::fulltext::::/fulltext:: ::cck::46::/cck::